پاورپوینت نمونه موردی

تحلیل و بررسی خانه لاری ها یزد

کد محصول: p252

در این پاورپوینت به بررسی خانه لاری ها به عنوان یک نمونه خانه ایرانی در معماری ایرانی پرداخته ایم.و با بررسی پلان ها و تصاویر این پروژه،به طور کامل آن را معرفی نموده ایم.همچنین نحوه ی شکل گیری خانه ایرانی و الگوهای فضایی آن را در این نمونه موردی به تفصیل بیان کرده ایم.خانه لاریها و بادگیر آن مربوط به دوره قاجار می باشد که در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۷۵ با شماره ثبت ۱۸۳۷ به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسید. خانه لاریها در محله فهادان، گذر یوزداران، شهر یزد قرار گرفته است.

از این خانه هم در تابستان و هم در زمستان استفاده می شده است و ساخت آن به شکل حیاط مرکزی و قسمت های شمالی خانه برای فصل زمستان مناسب بودند و قسمت جنوبی که شامل بادگیر و تالار بوده است، در فصل تابستان مورد استفاده قرار می گرفت. ضلع غربی خانه هم به عنوان بهارخواب مورد استفاده قرار می گرفت و ضلع شرقی خانه که مطبخ، اتاق آینه و سرداب داشت، مناسب فصل پاییز بود. این خانه به عنوان موزه اسناد و مدارک شناخته می شود.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی خانه لاری ها یزد به همراه پلان و تصاویر
  • قیمت محصول: ۱۰ هزار تومان
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: ۵۱
  • حجم فایل: ۷مگابایت

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی خانه مرتضوی،نمونه موردی خانه ایرانی،نمونه موردی خانه در معماری اسلامی،پلان خانه ایرانی،برنامه فیزیکی خانه ایرانی،پاور پوینت خانه ایرانی، تحلیل و بررسی خانه لاری ها یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا