پاورپوینت نمونه موردی

تحلیل و بررسی معماری برج‌های مسکونی سبز کوثر

کد محصول: p160

برج‌های مسکونی سبز کوثر، در شهر مشهد و در زمینی به مساحت نزدیک به یک هکتار، در بلوار کوثر (جنب میدان پژوهش) واقع شده است. این پروژه، نظر به اهمیت پرداختن به انرژی‌های نو در معماری معاصر و نیز نیاز مبرم به استفاده بهینه از انرژی در ساختمان‌سازی امروز کشورمان، با هدف ایجاد فضایی برای زندگی و بهبود کیفیت آن، از یک سو، و خلق نشانه و الگویی برای آینده، از سوی دیگر مطرح شده است.

موضوع توجه به محیط زیست در مهندسی و معماری امروز جهان، یک امر طبیعی و مشهود است. این موضوع، نه یک مفهوم انتزاعی بلکه دغدغه‏ی خاطری است برای ما و نسل های آینده. لذا ادغام این امر با معماری برای من یک تعهد است. در کشور ایران نیز با وجود داشتن ثروت نفت و گاز، پرداختن به موضوع انرژی های پایدار و توجه به محیط زیست امری اجتناب ناپذیر است. دلیل تصمیم من برای کار در ایران، خاطره‏ی زیبایم از سطح بالای هنر زنده در اصفهان بود. لذا این چالش را پذیرفتم تا چنین کیفیت زندگی را در ساختمان‏های عمودی دو برج مسکونی سبز اجرا کنم.

 

 

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی معماری برج‌های مسکونی سبز کوثر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 55
  • حجم فایل: 5مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 25000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی معماری برج‌های مسکونی سبز کوثر، دانلود تحلیل و بررسی معماری برج‌های مسکونی سبز کوثر، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، پروژه پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت، پروژه معماری، پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری برج‌های مسکونی سبز کوثر، پاورپوینت معماری برج‌های مسکونی سبز کوثر، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت، پاورپوینت برج‌های مسکونی سبز کوثر، عمران، معماری، فناوری معماری، برج مسکونی، طراحی مسکونی و تجاری، معماری پایدار، معماری سبز، تحلیل و بررسی معماری برج‌های مسکونی سبز کوثر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا