پاورپوینت نمونه موردی

تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی باغ ونک

کد محصول: p161

این پروژه در فستیوال جهانی معماری بارسلونا در سال 2010 در بخش مجتمع های مسکونی، در میان پروژه های منتخب قرار داشت. طراحی مجتمع مسکونی باغ ونک تهران یک پروژه فکر شده و مفهومی است که در منطقه ده ونک تهران به اجرا رسیده است.

این پروژه به این دلیل حائز اهمیت می باشد که در منطقه ای در از تهران واقع شده که دارای تنوع طبقه بندی اجتماعی می باشد. زمین این مجتمع، باغ تقریبا خشک‌شده‌ای در ده‌ونک بود با حد مجاز ساخت ۴۵ درصد مساحت در ۵ طبقه مسکونی. ایده اصلی بر اساس باز آفرینی قالب خانه-باغ شکل گرفت. با تصمیم تیم طراحی تعدادی از درختهای قدیمی باغ و حتی بعضی از درختان خشک شده را حفظ شد و خانه‌ها را دور این درختان و حول یک حیاط مرکزی چیده شدند.

 

 

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی باغ ونک
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 46
  • حجم فایل: 7مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی باغ ونک، دانلود تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی باغ ونک، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، پروژه پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت، پروژه معماری، پاورپوینت تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی باغ ونک، پاورپوینت معماری برج‌های مسکونی سبز کوثر، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت، پاورپوینت مجتمع مسکونی باغ ونک، عمران، معماری، فناوری معماری، مجتمع مسکونی، طراحی مسکونی، معماری پایدار، معماری سبز، مجتمع مسکونی باغ ونک، باغ ونک تهران، دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی باغ ونک، تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی باغ ونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا