رساله کارشناسی ارشد معماری

مطالعات طراحی موزه جواهرات ملی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :G39

چکیده:

موزه مهم‌ترین و تاثیرگذارترین سازمان و نهاد فرهنگی است که تاکنون بشر به آن دست یافته است، چرا که برخلاف دیگر نهادها، ابزارها و بسترها، همچون فیلم، کتاب، انواع هنرها و غیره که خروجی ملموس آن، تلاش ذهنی و هنرمندانه فرد یا گروهی است و همواره در ممیزی با واقعیت و باورپذیری، ایجاد شک، تردید و مخالفت را برای مخاطب، محفوظ می‌دارد در حالی که در موزه، مخاطب را با واقعیت‌های بلامنازعه که متاثر از آثار حقیقی به جای مانده و ارائه شده روایت می‌شوند همراه ساخته و خود اوست که با تمام حواس خود به کشف و شهود دست یافته و بدون هیچ منازعه‌ای به باور می‌رسد و خود تداوم‌دهنده آن می‌شود. لذا باورپذیری که مهم‌ترین هدف همه‌ی تلاش‌های همسو است تنها خصیصه متقن موزه است و این مهم‌ترین وجه مشخص آن در کنار دیگر خصیصه‌های مشترک می‌باشد.ازآنجایی که طلا و جواهر و سنگهای قیمتی پشتوانه ثروت ملی یک کشور قلمداد می گردند و با ذکر این نکته مهم که کشور ما با سابقه سه هزار ساله ایی که در صنعت طلا و نقره سازی دارد ، نیاز به ایجاد یک مجموعه با هدف جذب و پرورش افرادی که بتوانند دراین رشته صاحب تخصص شوند کاملا” احساس می شود . در کنار این موارد وجود یک مرکز جهت نمایش آثار در ارتباط با سنگهای تزئینی و کانی ها که با مفهوم جدید موزه ها در جهت اطلاع رسانی و پایگاههایی به منظور نمایش ، آموزش ، … درسطح عمومی باشند نیز کاملا” احساس میگردد . طراحی « موزه جواهرات ملی » با توجه به اهداف فوق شکل گرفت .

کلمات کلیدی:دانلود موزه جواهرات ملی،دانلود موزه جواهرات ملی

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: مطالعات طراحی موزه جواهرات ملی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:221
  • حجم فایل:50 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


 رساله طراحی موزه جواهرات ملی , پروپوزال موزه جواهرات ملی،طراحی طراحی دانشکده معماری با رویکرد تعاملات اجتماعی,مطالعات موزه جواهرات ملی, برنامه فیزیکی موزه جواهرات ملی,دانلود طراحی موزه جواهرات ملی،دانلود موزه جواهرات ملی،رساله موزه جواهرات ملی، رساله موزه جواهرات ملی، طراحی موزه جواهرات ملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا