پاورپوینت نمونه موردی

تحلیل و بررسی خوابگاه دانشجویی دی کروست پاریس

کد محصول: p209–

معمار طرح از آتلیه معماری Architecture Studio است که در سال 1996 این بنا را طراحی کرد. سایت پروژه واقع در منطقه ای در حومه شهر پاریس می باشد. این ساختمان، جسورانه در یک زمینه شهری باز به گونه ای قرار گرفته که از یک طرف با اتوبان کمربندی با حجم عبور مرور بسیار زیاد وسائط نقلیه و از طرف دیگر با محوطه سبز مجاور دانشگاه مواجه شده است.

طراحی محل اقامت و زندگی برای 351 نفر در ساختمانی که از یک سو ترافیک و سر و صدا و از سوی دیگر آرامش و سکوت را تجربه می کند، بزرگترین چالش این پروژه بوده است. در پاسخ به این مسئله یک دیوار محافظ در کنار اتوبان طراحی شده است و فضای اقامتی در پشت آن رو به باغ قرار گرفته است.

 

 

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی خوابگاه دانشجویی دی کروست پاریس
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 34
  • حجم فایل: 9مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 25000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی خوابگاه دانشجویی دی کروست پاریس، دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی خوابگاه دانشجویی دی کروست پاریس، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، شهرسازی، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت خوابگاه دانشجویی، خوابگاه دانشجویی، دی کروست پاریس، پروژه معماری، معماری مدرن، پاورپوینت خوابگاه دانشجویی پاریس، پاورپوینت کالج، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت خوابگاه، پاورپوینت خوابگاه دانشجویی دی کروست پاریس، بافت شهری، معماری، فناوری معماری، طراحی فضای آموزشی، تکنولوژی مدرن، معماری معاصر، معماری ساختمان خوابگاه، خوابگاه، فضاهای شهری، سیرکولاسیون، خوابگاه دانشجویی دی کروست، تحلیل و بررسی خوابگاه دانشجویی دی کروست پاریس، تحلیل و بررسی خوابگاه دانشجویی دی کروست پاریس، آتلیه معماری Architecture Studio

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا