پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی ادارینمونه موردی برج مسکونی

تحلیل و بررسی برج هرست نورمن فاستر

کد محصول: p253–

–برج هرست اولین ساختمان اداری بلند مرتبه ی “سبز” در نیویورک؛ مهارت و هوشی یک گروه معماری بزرگ را یادآوری می کند، فاستر و همکارانش در این پروژه به سمت طراحی ضد کلیشه ای و نوآورانه حرکت کرده اند و ساختمانی خلق کرده اند که تکنیک ها و تکنولوژی های بکر گرفته شده در آن، تحسین برانگیز است. در این بخش و در ادامه قصد داریم نگاهی به برخی از ویژگی های این برج شاخص در منطقه منهتن نیویورک بیاندازیم.

معماری پایدار از کاربرد مفاهیم پایداری و توسعه پایدار در معماری به‌ وجود آمده است. که مهم‌ترین سرفصل‌های معماری پایدار را عناوین “معماری اکو – تک”، “معماری و انرژی” و “معماری سبز” تشکیل می‌دهد. معماری پایدار – که در واقع زیرمجموعه طراحی پایدار است – را شاید بتوان یکی از جریان‌های مهم معاصر به حساب آورد که عکس‌العملی منطقی در برابر مسایل و مشکلات عصر صنعت به شمار می‌رود. برای مثال، 50 درصد از ذخایر سوختی در ساختمان‌ها مصرف می‌شود که این به نوبه خود منجر به بحران‌های زیست محیطی شده و خواهد شد. بنابراین، ضرورت ایجاد و توسعه هرچه بیشتر مقوله پایداری در معماری بخوبی قابل مشاهده است.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی برج هرست نورمن فاستر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 43
  • حجم فایل: 4مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 25000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی برج هرست نورمن فاستر، دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی برج هرست نورمن فاستر، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، شهرسازی، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت برج هرست نورمن فاستر، برج هرست نورمن فاستر، پروژه معماری، معماری مدرن، پاورپوینت بررسی برج هرست نورمن فاستر، پاورپوینت برج هرست، نورمن فاستر، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت نورمن فاستر، بافت شهری، معماری، فناوری معماری، طراحی فضای تجاری، تکنولوژی مدرن، معماری معاصر، معماری شهری، معماری پایدار، فضاهای شهری، تحلیل و بررسی برج هرست نورمن فاستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا