پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان بارسلون اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان خارجی

تحلیل و بررسی بیمارستان بارسلون

کد محصول: p360

پزشکی یکی از پر سابقه ترین نهادهای اجتماعی – فرهنگی است که به علت پیوستگی و قرابت آن با حیات انسانی از پدیده هایی است که انسان به طور مستقیم با آن در تماس می‌باشد. تاریخ بیمارستان با تاریخ پزشکی در هم آمیخته و در حقیقت رشد و پیشرفت بیمارستان متاثر از پیشرفت و توسعه روز افزون دانش و تکنولوژی پزشکی است.علم پزشکی بصورت بخشی از نیاز انسان و تمایل او به بقاء، سابقه ای بس طولانی دارد.

تحلیل و بررسی بیمارستان بارسلون

مدارک تاریخی نشان می‌دهد که تحولات مربوط به امر پزشکی در بابل 600 سال قبل، یعنی 4000 سال پیش از یونان آغاز گشته است. همچنین مصر وارث یکی از کهن ترین سنت های پزشکی بوده است. در شرق آسیا و در تمدن باستان طب رونقی به سزا داشت. در منطقه دیگر آسیا، در سرزمین هندوستان تاریخ طب قدمت بسیاری دارد و می‌توان گفت که هندوان از نخستین ملت هایی بودند که به ساختن بیمارستان مبادرت ورزیده اند.

تحلیل و بررسی بیمارستان بارسلون

در این پاورپوینت نگاهی خواهیم داشت به بیمارستان بارسلون اسپانیا که در سال 2011 طراحی و اجرا گردیده است . بیمارستان Mutua FIATC ، که به جهت جانمایی خود در یک مکان استراتژیک در دسترسی غربی Ronda de Dalt ، در بارسلونا واقع شده است ، دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

تحلیل و بررسی بیمارستان بارسلون

بیمارستان بارسلون اسپانیا، دارای 80 اتاق ، 7 سوئیت ، 16 مطب پزشک ، 6 اتاق عمل ، 6 بخش کمکی و اضطراری و سایر خدمات مورد نیاز یک مرکز درمانی می باشد . به گفته معمار پروژه، تفکر حاکم در طراحی بر مبنای جایگاه سایت پروژه و قرارگیری آن در مجاورت مسیر و شریان اصلی بوده است . در واقع این طور می توان عنوان نمود ، معیار های سایت پروژه، مبنای طرح بوده اند .

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان بارسلون اسپانیا به همراه پلان و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل: 2 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی بیمارستان بارسلون اسپانیا، پلان بیمارستان بارسلونا، دیاگرام بیمارستان خارجی بارسلونا، سایت پلان بیمارستان بارسلونا اسپانیا، برنامه فیزیکی بیمارستان ، نقشه اتوکدی بیمارستان ، نمونه موردی بیمارستان خارجی

تحلیل و بررسی بیمارستان بارسلون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا