پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی موزه

پاورپوینت تحلیل و بررسی دو نمونه موزه خارجی

نمونه موردی موزه خارجی

تحلیل و بررسی موزه خارجی

کد محصول: p408

موزه ارتش درسدن

مفهوم و طراحی این نمایشگاه برای ایجاد یک بحث بین نظرات متعارف و غیر متعارف و دسترسی کل جامعه به این موضوع پیچیده در یک روش کاملا جدید ، در نظر گرفته شده است.به رخ کشیدن فرهنگ آماده به جنگ ارتش که در دو جا به اوج خود رسید یکی جنگهای جهانی و دیگری جریان هلوکاست. ساختمانی به منظور نفوذ به کدورت و ساختار سفت. تلاش برای ایجاد حس به ظاهر بی معنی – از جنگ، خشونت، ویرانی و نفرت طبقه بالا، یک پلت فرم در حال مشاهده ارائه می دهد بازدید کننده در یک چشم انداز بسیار زیبا و خط افق زیبایی به شهر درسدن نیز به عنوان یک یادآوری جدی از تاریخ این شهر است. نقاط اوج به سمت بخش Ostragehege لبه دره رودخانه، جایی که بمباران سنگین متفقین در فوریه 1945 باعث آسیب گسترده به شهر – زاویه کشتار گسترش از طریق این شهر قدیمی در شکل در حال حاضر در موزه منعکس است. در داخل در بخش اصلی و قسمت ستون دار ساختمان تاریخ نظامی آلمان به ترتیب زمانی ارائه می شود. اما در حال حاضر موزه در فضاهای باز گسترده ای از گوه پنج طبقه به وسیله مناطق نمایشگاه جدید و با تمرکز بر ، درنظر گرفتن موضوعی از نیروهای اجتماعی و انگیزه های انسانی که باعث ایجاد یک فرهنگ خشن می شود ،  تکمیل می شوند.

تحلیل و بررسی موزه خارجی

موزه آب سن پطرزبورگ

 موزه آب شهر سن پترزبورگ، موزه آب سن پترزبورگ به موزه هاي سنتي که در آن اشيائ قديمي و باستاني نگهداري مي شود شباهتي ندارد. در اين موزه با کمک فن آوري هاي جديد سعي شده تا به بازديد کنندگان درباره مصرف بهينه آب توضيحات لازم داده شود. در بخش ويژه اي از اين موزه به کودکان ياد داده ميشود که آب تا به چه اندازه براي زنده بودن اهميت دارد وحيات کره زمين تا چه حد به آن وابسته است.

در تحلیل و بررسی موزه آب شهر سن پترزبورگ، استفاده از نمايش هاي سه بعدي فيلم و انيميشن براي کودکان قرن بيست و يکم، يکي از بهترين راههاي آموزش دنياي درون آب است. در موزه آب سن پترزبورگ مربيان متخصص، بچه ها را بوسيله آزمايش هاي ساده شيميايي با ارزش علمي آب آشنا ميکنند. در پايان اين گشت و گذار علمي کودکان و دانش آموزان آموخته هاي خود را،با نقاشي و کار دستي براي ديگران به نمايش ميگذارند.

موزه آب سن پترزبورگ دربرج تصفيه خانه قديمی اين شهر با تاريخچه حدود دويست سال قرار دارد. در بخش عمومي اين موزه به رابطه متقابل انسان و آب پرداخته شده است.

پاورپوینت تحلیل و بررسی دو نمونه موزه خارجی

این شهر در سال ۱۷۰۳ به دستور و با نظارت پتر کبیر ساخته شد و از آن زمان تا ۱۹۱۸ پایتخت روسیه بود. مدتی پتروگراد نام داشت. پس از سرنگونی فرمانروایی تزارها به نام لنین، لنینگراد خوانده شد و با فروپاشی شوروی در این کشور به نام پیشینش بازخوانده شد. این شهر در فارسی دوره قاجار به صورت سن پطرزبورغ نامیده و نوشته می‌شد.

این شهر به عنوان صحنه وقوع انقلاب ۱۹۱۷ روسیه و پایگاه دفاع سرسختانه در برابر آلمان نازی در زمان جنگ جهانی دوم، از جایگاهی مهم و نقشی حیاتی در تاریخ روس‌ها برخوردار است. این شهر در زمان جنگ جهانی دوم، ماه‌ها در محاصره بود و مردمانش با جانفشانی و فداکاری‌های بسیار آن را حفظ کردند. سن پترزبورگ پایتخت فرهنگی روسیه نام گرفته‌است.

این شهر که به مدت دو سده پایتخت روسیه بوده‌است، بین سال‌های ۱۹۱۴ تا ۱۹۲۴ میلادی پتروگراد نام داشته و در زمان حکومت اتحاد جماهیر شوروی به مدت ۶۷ سال (از سال ۱۹۲۴ تا ۱۹۹۱) لنینگراد خوانده می‌شده‌ است.

مجموعه موزه جهان آب در برج آب که خود منبع قدیمی و اصلی آب بوده است، قرار دارد و از سه نمایشگاه تشکیل می‌شود: دنیای آب سن پترزبورگ، پترزبورگ زیرزمینی و جهان آب. در نمایشگاه دنیای آب سن پترزبورگ تاریخچه آبرسانی شهر توضیح داده می‌شود، در بخش پترزبورگ زیرزمینی سیستم لوله‌های آبرسانی شهری مورد بررسی قرار می‌گیرد و در قسمت جهان آب نیز به آب و موضوعات پیرامون آن پرداخته می‌شود.

تحلیل و بررسی موزه خارجی

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی دو نمونه موزه خارجی
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 106
  • حجم فایل: 10 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پاورپوینت تحلیل و بررسی دو نمونه موزه خارجی

تحلیل و بررسی موزه خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا