پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی مجتمع تجاری

تحلیل و بررسی چهار مجتمع تجاری ایرانی و خارجی

نمونه موردی مجتمع تجاری

تحلیل و بررسی نمونه مجتمع تجاری

کد محصول: p380

۱- مرکز تجاری سام

مرکز تجاری سام، با هدف ارائه کالاها و خدمات رفاهی با بالاترین سطح کیفیت ایجاد شده است. این پروژه از دو طبقه فضای تجاری، پنج طبقه پارکینگ و فضاهای اداری، نیم طبقه جهت خدمات رسانی به رستوران ها و یک طبقه رستوران تشکیل شده است. جهت ارتقا کیفیت فضای رستوران ها و به دست آوردن چشم انداز کامل شهری، پارکینگ ها، نیم طبقه خدماتی و رستوران ها در طبقات فوقانی ساختمان پیشبینی شده اند.

نمای دو پوسته ساختمان متشکل از لمینیت فشرده پانچ شده در لایه بیرونی و دیوارهای ماسونری طبقات پارکینگ در لایه درونی است. در شب، نورپردازی میان دو پوسته، ساختمان را شبیه به یک جعبه درخشان می کند.

2- مرکز تجاری M-cube در پکن 

 ساختمان مرکز تجاری گروه معماری MVRDV، از جهتی کنار منطقه ای مذهبی و سنتی و در بین ساختمان های قدیمی مربوط به قرون وسطی می باشد و در جهت دیگر آن بخش های تجاری و تبلیغاتی مدرن شهر و ایستگاه راه آهن جدید پکن قرار می گیرد. مساحت این بنا ۳۳۰۰۰ متر مربع می باشد.

۳- مرکز تجاری فردوسی

مجتمع تجاری فردوسی در زمینـی بـه وسـعت ۱۸۰۰ متــرمــربــع در یکـی از بهتـریــن منـاطـق تجـاری – اداری مـرکز شهر قـزوین واقع شـده است. ایـن مجتمع بـا دسترسی مناسب از طریق خیابان فردوسی ارمغـانی است به کسانی که برای محیط کار خود اهمیت ویژه ای قایل می باشند.مجتمع تجاری فردوسـی در منطقه ای پـویا و در حال رشد احداث شده است. نحوه چیدمان و مجاورت با بازارهای مرکزی قزوین در راستای توجه به عوامل اقتصادی – فرهنگی از ابتـدای طراحـی و اجـرای ایـن مجتمع مـورد توجـه سازنـدگان ایـن مجموعه بوده است. هدف از ساخت این مجتمع ایجاد مکانی ویژه و بـرجسته جهـت کسب و کـار، خریـد و ارائه خدمـات در منطقه ای مناسب و پویا می باشد.

۴- مرکز تجاری بازار چارسو

مجتمع تجاري فرهنگي چارسو در زميني به مساحت ۵۵۷۴ مترمربع و با ۶۷۱۵۰ مترمربع زير بنا واقع در خيابان حافظ و جمهوري به عنوان يكي از حياتي‏ترين شريان هاي ا صلي مركز شهر، موقعيت پروژه را متمايز كرده است.  همچنين، پيش ‏بيني پاركينگ اين مجموعه با ظرفيت ۱۰۰۰ اتومبيل، يكي از مهم‏ترين معضلات مراجعه به مركز شهر را تسهيل مي نمايد.  مجتمع تجاري فرهنگي چارسو با بيش از ۳۳۲ واحد تجاري از طبقه زير زمين اول تا طبقه چهارم و با متراژ هاي متنوع به صورت نمايان در كنار ويدها شكل گرفته ‏اند.

تحلیل و بررسی چهار مجتمع تجاری ایرانی و خارجی

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی چهار مجتمع تجاری ایرانی و خارجی به همراه پلان و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 109
  • حجم فایل: 10 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 150000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی چهار مجتمع تجاری ایرانی و خارجی، مرکز تجاری بازار چارسو، مرکز تجاری فردوسی، مرکز تجاری M-cube در پکن ، مرکز تجاری سام

تحلیل و بررسی نمونه مجتمع تجاری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا