پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی مجموعه ورزشی

تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی مجموعه ورزشی خارجی

تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن

کد محصول: p462

مرکز ورزش های آبی لندن ، در پارک المپیک ملکه الیزابت در استراتفورد، یک مرکز سرپوشیده با دو استخر 50 متری المپیک و یک استخر غواصی 25 متری با تخته ها و سکوهای تا 10 متر، منطقه غواصی خشک، یک وضعیت عالی است. – سالن بدنسازی ایستگاه 50 متری، کافه و مهدکودک. این مرکز یکی از مکان های اصلی بازی های المپیک تابستانی 2012 بود . از آن برای شنا، غواصی و رویدادهای شنای همزمان استفاده می شد. با این حال، اکنون این یک مرکز پر جنب و جوش و در دسترس است که برای کل جامعه باز است. میزبان فعالیت‌های متنوعی از جمله جلسات تناسب اندام و شنای خانوادگی، آموزش شنا و غواصی، و همچنین جلسات اجتماعی فراگیر است. همچنین میزبان مجموعه ای از رویدادهای ملی و بین المللی است.

تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن

مرکز ورزشهای آبی لندن بر روی یک محور متعامد که عمود بر پل استراتفورد سیتی است طراحی شده است. هر سه استخر در این محور قرار دارند. استخر آموزشی در زیر پل قرار دارد و استخرهای مسابقه و غواصی در داخل سالن بزرگ استخر محصور در پشت بام قرار دارد. استراتژی کلی این است که پایه سالن استخر را به عنوان یک تریبون متصل به پل شهر استراتفورد قاب کنیم. سکو از پل به آبشار اطراف سالن استخر تا سطح پایین کانال بیرون می آید.

تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 70
  • حجم فایل: 6 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل و بررسی مرکز ورزش های آبی لندن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا