پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی موزه

تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی هتل خارجی

تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس

کد محصول: p464

هتل مدرن تایمز سوئیس که توسط تمرین معماری Itten+Brechbühl طراحی شده و توسط پیمانکار اصلی HRS ساخته شده است، از موقعیت مکانی عالی در میان تپه های بالای شهر Vevey برخوردار است. برای دسترسی آسان با ماشین، در مجاورت بزرگراه قرار دارد، تنها یک پرتاب سنگ از موزه جدید چارلی چاپلین با کوه‌ها، قلب خود Vevey، و سایت معروف میراث جهانی یونسکو با تاکستان‌های Lavaux در نزدیکی آن قرار دارد. به لطف موقعیت بسیار قابل مشاهده اش، به نظر می رسد ساختمان ها با آغوش باز از بازدیدکنندگان خود درست پس از خروج از جاده اصلی استقبال می کنند. هتل مدرن تایمز به دروازه جدیدی به منطقه تبدیل شده است و نمادی از حضور چارلی چاپلین در Vevey است.

تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس

این هتل بین جاده های اصلی شمال و محله مسکونی آرام شهر به سمت جنوب قرار دارد که هنوز در حال توسعه است. از نظر موقعیت خود، که به موازات دامنه تپه قرار دارد، خود ساختمان هم کل منطقه قابل ساخت سایت را مشخص می کند و هم به محافظت از آن کمک می کند.

تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 43
  • حجم فایل: 5 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل و بررسی هتل تایمز سوئیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا