پاورپوینت نمونه موردی

آشنایی با سبک هنر و پیشه

کد محصول: p215–

سبک هنر و پیشه یا همان Art & Crafts با تمرکز بر طبیعت و کارهای دستی، ظاهری طبیعی و به دور از تجمل دارد. متفاوت از سبک های طراحی آزاد و غیررسمی، سبک هنر و پیشه در یک چهارچوب مشخص و از پیش تعریف شده عمل می کند.

جنبش هنر و پیشه در سال های پیش از آغاز قرن بیستم و در مقابله با سبک طراحی دوره ویکتوریایی اتفاق افتاد. این جنبش مبلمان و اشیا دکوراتیو تولید کارخانه ها را که در آن زمان متداول بود، رد کرد و به دنبال زیبایی طبیعی و مبلمان و اشیا دست ساز سنتی بود. هنرمندانی همچون گوستاو استیکلی ( فردی که اصطلاح Craftsman را ابداع کرد که گاهی برای این سبک نیز از این اصطلاح استفاده می شود) و ویلیام موریس اولین اشخاصی بودند که این جنبش را پایه گذاری کردند و البته بسیاری از آثار فرانک لوید رایت از ویژگی های این سبک بهره می برد.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: آشنایی با سبک طراحی داخلی هنر و پیشه (Art & Crafts)
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 34
  • حجم فایل: 3مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 25000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

آشنایی با سبک طراحی داخلی هنر و پیشه، Art & Crafts، دانلود پاورپوینت آشنایی با سبک هنر و پیشه، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، شهرسازی، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت آشنایی با سبک هنر و پیشه، پروژه معماری، معماری مدرن، پاورپوینت آشنایی با سبک هنر و پیشه، فرانک لوید رایت، پاورپوینت مسكونی، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت سبک هنر و پیشه، بافت شهری، معماری، فناوری معماری، طراحی فضای مسکونی، تحلیل و بررسی ساختمان مسكونی، تکنولوژی مدرن، معماری معاصر، معماری، آشنایی با سبک هنر و پیشه، جنبش هنر و پیشه، آشنایی با سبک هنر و پیشه، سبک هنر و پیشه، Art & Crafts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا