پاورپوینت نمونه موردی

تحلیل و بررسی ساختمان مسكونی سدروس

کد محصول: p207–

آنچه در زندگی داخل ساختمان های مسکونی روی می دهد در تضاد آشکاری با زندگی بیرونی قرار دارد آزادی هایی که مردم در دورهمی ها مهمانی ها و تجمع های فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی خود دارند در بیرون خانه محدودتر و ممنوع است. تراس ها به عنوان مسأله ای بینابینی در این مرز جایی است که قوانین سخت بیرونی کمرنگ شده در عین حالی که امکان استفاده از فضای باز وجود دارد. به شکلی که از صحنه ای از برهم ریختگی این تضاد قاطع بیرون و درون است.
ساختمان مسكونی سدروس تلاش می کند مسأله تراس ها را به عنوان مرز ملتهب درون و بیرون به شکلی بارور برای حل مسأله نماهای جانبی و شهری استفاده کند.
به این صورت که ساختمان سدروس تا ارتفاع ساختمان های مجاور از تایپولوژی آنها پیروی می کند و بعد از آن/ با تغییر پلان تنش و بی نظمی از نوع پروفیل و شکل پنجره ها آغاز شده و درنهایت با کنسول ها و تراس می شکفد.

 

 

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی ساختمان مسكونی سدروس
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 46
  • حجم فایل: 5مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 25000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی ساختمان مسكونی سدروس، دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان مسكونی سدروس، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، شهرسازی، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت ساختمان مسكونی سدروس، پروژه معماری، معماری مدرن، پاورپوینت برج مسكونی سدروس، پاورپوینت برج مسكونی، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت برج مسكونی، بافت شهری، معماری، فناوری معماری، طراحی فضای مسکونی، تحلیل و بررسی ساختمان مسكونی سدروس، تکنولوژی مدرن، معماری معاصر، معماری ساختمان مسکونی، فضاهای شهری، فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی، علیرضا تغابنی، ساختمان سدروس، تحلیل و بررسی ساختمان مسكونی سدروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا