پاورپوینت نمونه موردی

تحلیل و بررسی مدرسه هنر سنگاپور

کد محصول: p274–

مدرسه نانیانگ در حومه غربی سنگاپور واقع شده است. وسعت این سایت حدود 200 هکتار است. در مرکز این سایت منطقه ای دره مانند وجود دارد که در طرح تانگه به عنوان فضای سبز و ریه تنفسی دانشگاه در نظر گرفته شده بود. همین نقل قول از هونگ بی لاک _ رئیس CPG _ کافی است که نشان دهد چقدر برای طراحان مدرسه هنر مهم بوده هویت سبز و فلسفه محیطی ریه تنفسی دانشگاه حفظ شود.پروژه باید به گو نه ای طراحی میشد که با محیط اطراف درآمیزد و به شکلی در محیط حل شده و تا جای ممکن دیده نشود.

سقف های منحنی با چمن متراکم پوشانده شده اند. این کمان در عین اینکه کارکرد زیباشناسانه دارد و مانند مجسمه ای متواضع در لندسکیپ منطقه خوش نشسته است اعتبار زیست محیطی ساختمان را هم بالا برده اند و با توجه  به شرایط اقلیمی منطقه و آب و هوای گرم و مرطوب کارکرد موثری در تنظیم شرایط محیطی داخل ساختمان داشته است.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی مدرسه هنر سنگاپور
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 25
  • حجم فایل: 9مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 25000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی مدرسه هنر سنگاپور، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، پروژه پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت، پروژه معماری، معماری مدرن، پاورپوینت بررسی دانشکده هنر سنگاپور، پاورپوینت دانشکده هنر و معماری، پاورپوینت نمونه موردی، دانلود پاورپوینت، پاورپوینت دانشکده هنر، معماری، طراحی دانشکده، دانشکده هنر و تاریخ، تحلیل و بررسی مدرسه هنر سنگاپور، مدرسه هنر سنگاپور، تحلیل و بررسی مدرسه هنر سنگاپور، طراحی دانشگاه تکنولوژی و هنر نانیانگ، تحلیل و بررسی مدرسه هنر سنگاپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا