پروژه طرح معماری اتوکدیپلان اتوکد بیمارستان و درمانگاه

پروژه طرح معماری اتوکدی بیمارستان تخصصی

کد محصول: CAD20–

با فایل اتوکدی طرح معماری با موضوع بیمارستان تخصصی در ارسی همراه شما هستیم؛ در این مطلب، پلان معماری دو بعدی پروژه اتوکدی بیمارستان تخصصی با فرمت DWG برای شما تهیه شده است. این فایل قابل استفاده در نرم افزار اتوکد پشتیبانی در نسخه ۲۰۱۰ و بالاتر محیا می باشد. این پروژه شامل پلان طبقات، نما و برش و سایت پلان مجموعه به صورت فایل اتوکد نیز می باشد.

پروژه طرح معماری اتوکدی بیمارستان تخصصی، لازم به ذکر است که برای دانشجویان رشته معماری و کسانی که به دنبال یک پلان کامل از یک بیمارستان یا مجموعه پزشکی برای طرح 4 معماری هستند، می توانند جانمایی فضاهای پزشکی در طبقات مختلف را به خوبی ببینید و مورد بررسی قرار دهید. همچنین طرح مورد نظر همراه با پوستر ارائه گردیده است.

پروژه طرح معماری اتوکدی بیمارستان تخصصی در Or30.net، بیمارستان معمولاً یک ساختمان بزرگ یا چادر بزرگ است که در آن، انجام مراقبت و درمان از سوی پزشکان، جراحان، پرستاران، متخصصان و دیگر افراد انجام می‌گیرد. معمولا بیمارستان از نظر بزرگی فضا، تعداد کارکنان، انواع خدمات و تنوع رشته‌های درمانی، وسیع تر از درمانگاه یا ساختمان پزشکان است.

شکل یک بیمارستان به شدت از چگونگی دسترسی به آن و مسیرهای رفت و آمد متأثر است؛ بنابراین، در این مورد باید تصمیم‌گیری شود که یک شکل مانند ستون فقرات با شعبات انتخاب شود یا مسیرهای رفت و آمد از یک هسته مرکزی به شکل شعاع‌ها خارج شوند. تنظیم ارتباطاتات عمودی در داخل یک بیمارستان باید طوری طراحی شود که قسمت‌های عملکردی، مراقبت، درمان، تأمین، دسترسی به بیماران ممنوع الملاقات، حیاط سرویس به صورت کارامد به هم مرتبط و در دسترس باشند.

 

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پروژه طرح معماری اتوکدی بیمارستان تخصصی
  • فرمت فایل: اتوکد دو بعدی همراه با پوستر طرح، فایل رویت، RVT، DWG
  • حجم فایل: 15مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 50000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پروژه طرح معماری اتوکدی بیمارستان تخصصی، دانلود نقشه اتوکدی معماری، دانلود اتوکد معماری، شهرسازی، پروژه طرح معماری، اتوکد، پروژه طرح معماری اتوکدی بیمارستان تخصصی، پروژه اتوکد، بازار نقشه کشی، نقشه اتوکدی، طرح معماری، پروژه دانشجویی، فایل اتوکدی، دانلود فایل اتوکد طرح معماری، نقشه اتوکد ساده، نقشه معماری، پروژه آماده طرح معماری، پروژه اتوکدی، نقشه اتوکد درمانگاه، پروژه نمونه اتوکد بیمارستان، فایل اتوکد کلینیک، پروژه طرح معماری اتوکدی بیمارستان تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا