پروژه طرح معماری اتوکدیپلان اتوکد بیمارستان و درمانگاه

پروژه طرح معماری اتوکدی مجتمع درمانی

کد محصول: CAD33–

با فایل اتوکدی طرح معماری با موضوع مجتمع درمانی در ارسی همراه شما هستیم؛ در این مطلب، پلان معماری دو بعدی پروژه اتوکدی مجتمع درمانی با فرمت DWG برای شما تهیه شده است. این فایل قابل استفاده در نرم افزار اتوکد پشتیبانی در نسخه ۲۰۱۰ و بالاتر محیا می باشد. این پروژه شامل پلان طبقات، نما و برش به صورت فایل اتوکد نیز می باشد.

 

پروژه طرح معماری اتوکدی  مجتمع درمانی، لازم به ذکر است که این پلان ها، مربوط به پروژه رویت همین طرح است و به همراه 5 عدد رندر با کیفیک ارائه گردیده است و برای دانشجویان رشته معماری و کسانی که به دنبال یک پلان کامل از یک درمانگاه یا کلینیک پزشکی هستند، از انجایی که تمام این پلان به زبان فارسی است، می توانید جانمایی فضاهای پزشکی در طبقات مختلف را به خوبی ببینید و مورد بررسی قرار دهید.

 

 

 پروژه طرح معماری اتوکدی مجتمع درمانی در Or30.net، مجتمع درمانی، مجتمعی است که در آن انواع مختلف بیماری ها و صدمات به طور سرپایی بررسی و درمان می شوند. معمولا مجتمع درمانی مانند درمانگاه، موسسه ای مستقل است و به درمان بیماران می پردازد، ولی برخلاف بیمارستان، بیماران را بستری نمی کند و برخلاف درمانگاه معمولا همزمان بیماران در چند رشته تخصصی (مانند چشم، ارتوپدی، قلب و …) پذیرش می شوند. مجتمع درمانی می تواند خصوصی، دولتی یا خیریه باشد.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پروژه طرح معماری اتوکدی مجتمع درمانی
  • فرمت فایل: اتوکد دو بعدی و رندر سه بعدی، DWG
  • حجم فایل: 6مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 50000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پروژه طرح معماری اتوکدی مجتمع درمانی، دانلود نقشه اتوکدی معماری، دانلود اتوکد معماری، شهرسازی، پروژه طرح معماری، اتوکد، پروژه طرح معماری اتوکدی درمانگاه، پروژه اتوکد، بازار نقشه کشی، نقشه اتوکدی، طرح معماری، پروژه دانشجویی، فایل اتوکدی، دانلود فایل اتوکد طرح معماری، نقشه اتوکد ساده، نقشه معماری، پروژه آماده طرح معماری، پروژه اتوکدی، نقشه اتوکد درمانگاه، پروژه نمونه اتوکد مجتمع درمانی، فایل اتوکد کلینیک، پروژه طرح معماری اتوکدی مجتمع درمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا