پروژه طرح معماری اتوکدیپلان اتوکد موزه

پروژه طرح معماری اتوکدی موزه چوب

کد محصول: CAD03

با فایل اتوکدی طرح معماری با موضوع موزه چوب در ارسی همراه شما هستیم؛ در این مطلب، پلان معماری دو بعدی پروژه ی موزه چوب با فرمت DWG برای شما تهیه شده است. این فایل قابل استفاده در نرم افزار اتوکد پشتیبانی در نسخه ۲۰۱۰ و بالاتر محیا می باشد. این موزه دارای 3 طبقه می باشد که پروژه شامل پلان های مبله،۲ برش، 2 نما و سایت پلان و طرح سه بعدی به صورت فایل اتوکد نیز می باشد.

لازم به ذکر است که این پلان دو بعدی، مربوط به پروژه رویت همین طرح است و امکان خرید و دانلود فایل رویت موزه ی زبان با فرمت RVT در سایت امکان پذیر می باشد.

پروژه طرح معماری اتوکدی موزه چوب در Or30.net، پروژه معماری موزه بدون شک یکی از موضوعاتی می باشد که هر دانشجویی در طی ارائه طرح های معماری با آن روبرو خواهد شد که بیشتر این موضوع برای طراحی با نام پروژه موزه، طرح 3 معماری شناخته شده می باشد چرا که اکثرا اساتید در طرح 3 انجام این پروژه را بر عهده دانشجویان قرار می دهند تا دانشجویان با استفاده از دانش خود و راهنمایی استاد خود راجع به طراحی مکان های فرهنگی نظیر موزه دست به طراحی پروژه کامل موزه بزنند و به خلق ایده های جدید برای پلان موزه بپردازند و در این راستا نمونه های جدید و متنوعی با ایده ها و طراحی های نوین ایجاد شوند.

در طراحی پروژه طرح معماری اتوکدی موزه چوب تمامی ضوابط و معیار های طراحی رعایت شده است تا بهترین پروژه معماری موزه مربوط به هر کاربری خلق شود و شما عزیزان بتوانید هر آنچه از طراحی انواع موزه ها در حجم ها و فرم های مختلف نیاز دارید را در اختیار داشته باشید و برای الگو برداری و یا استفاده در طرح های خود از آنها بهره ببرید.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پروژه طرح معماری اتوکدی موزه چوب
  • فرمت فایل: اتوکد دوبعدی، DWG
  • حجم فایل: 15 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 50000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پروژه طرح معماری اتوکدی موزه چوب، دانلود نقشه اتوکدی معماری، دانلود اتوکد معماری، شهرسازی، پروژه طرح معماری، اتوکد، موزه چوب، پروژه اتوکد، بازار نقشه کشی، نقشه اتوکدی، طرح معماری، پروژه دانشجویی، فایل اتوکدی، دانلود فایل اتوکد طرح معماری، نقشه اتوکد ساده، نقشه معماری، پروژه آماده طرح معماری، پروژه اتوکدی، نقشه اتوکد موزه، پروژه نمونه اتوکد موزه، فایل اتوکد موزه، پروژه طرح معماری اتوکدی موزه چوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا