پلان اتوکد بیمارستان و درمانگاهپروژه طرح معماری اتوکدی

پروژه طرح معماری اتوکدی و رویت بیمارستان

کد محصول: CAD21–

با فایل اتوکدی طرح معماری با موضوع بیمارستان  در ارسی همراه شما هستیم؛ در این مطلب، پلان معماری دو بعدی پروژه اتوکدی بیمارستان با فرمت PDF برای شما تهیه شده است. این فایل قابل استفاده در نرم افزار رویت پشتیبانی در نسخه ۲۰۱۰ و بالاتر محیا می باشد. این پروژه شامل پلان طبقات، نما و برش و سایت پلان مجموعه به صورت فایل پی دی اف نیز می باشد.

پروژه طرح معماری اتوکدی و رویت بیمارستان، لازم به ذکر است که برای دانشجویان رشته معماری و کسانی که به دنبال یک پلان کامل از یک بیمارستان یا مجموعه پزشکی برای طرح 4 معماری هستند، می توانند جانمایی فضاهای پزشکی در طبقات مختلف را به خوبی ببینید و مورد بررسی قرار دهید. همچنین طرح مورد نظر همراه با 9 عدد رندر با کیفیت از پروژه ارائه گردیده است.

پروژه طرح معماری اتوکدی و رویت بیمارستان در Or30.net، مدل سه بعدی بیمارستان، فایل آماده و درخور، جهت تمرین در متریال دهی، تکسچر دهی و همچنین تمرین در رندرگیری می باشد و برای کاربران نرم افزار Revit گزینه مناسبی می باشد.

همچنین چنین آبجکت هایی همواره از کاربردی ترین بخش ها در طراحی های سه بعدی می باشند و برای طراحانی که با نرم افزارهای سه بعدی به مدل سازی می پردازند، وجود آبجکت هایی آماده و با کیفیت امکان سهولت در کار و افزایش کیفیت خروجی را مقدور می سازند در پروژه رویت بیمارستان موجود میباشد.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پروژه طرح معماری اتوکدی رویت بیمارستان
  • فرمت فایل: اتوکد دو بعدی همراه با پوستر طرح، فایل رویت، RVT، PDF
  • حجم فایل: 29مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پروژه طرح معماری اتوکدی و رویت بیمارستان، دانلود نقشه اتوکدی معماری، دانلود اتوکد معماری، شهرسازی، پروژه طرح معماری، اتوکد، پروژه طرح معماری اتوکدی بیمارستان تخصصی، پروژه اتوکد، بازار نقشه کشی، نقشه اتوکدی، طرح معماری، پروژه دانشجویی، فایل اتوکدی، دانلود فایل اتوکد طرح معماری، نقشه اتوکد ساده، نقشه معماری، پروژه آماده طرح معماری، پروژه اتوکدی، نقشه اتوکد بیمارستان، پروژه نمونه اتوکد بیمارستان، فایل اتوکد کلینیک، پروژه طرح معماری اتوکدی بیمارستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا