پروژه طرح معماری اتوکدیپلان اتوکد مدرسه

پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه دبستان

کد محصول: CAD52–

با فایل اتوکدی طرح معماری موضوع مدرسه دبستان در ارسی همراه شما هستیم؛ در این مطلب، پلان معماری دو بعدی پروژه اتوکدی مدرسه دبستان با فرمت DWG برای شما تهیه شده است. این فایل قابل استفاده در نرم افزار اتوکد پشتیبانی در نسخه ۲۰۱۰ و بالاتر محیا می باشد. این پروژه شامل سایت پلان، پلان طبقات، نما و برش به صورت فایل اتوکد نیز می باشد.

پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه دبستان، لازم به ذکر است پروژه ای کامل و بی نظیر از مدرسه دبستان را همراه با شیت ارائه می دهیم که فایل رویت پروژه نیز نیز در دسترس می باشد. طراحی این پروژه به گونه ای قلم خورده است که علاوه بر نیازهایی که برای آموزش و پرورش دادن کودکان که در سر فصل های اداری بیان شده است، به نیازهای روحی آنها با جدیت پرداخت گردیده است. چنین که کلاس ها در پیرامون حیاط مرکزی که از اصول طراحی باغ ایرانی ایده پردازی شده است، قرار گرفته اند.

در مرکز ساختمان تک درخت میان حوض، یگانگی خداوند را به نمایش گذاشته است. همراه با گودال باغچه های متقارن به صورت شگفت آوری حیاط بزرگ را با طبیعت مانوس می کند. در امتداد حیاط مرکزی که مسیر جریان زندگی را با رود کوچک و حرکت آب به زیبایی چشم نوازی می کند، یک محیط جمعی که کلاس های گروهی علاقه مندان به تکنولوژی، موسیقی، ورزش را در یک مرکز به دور هم جمع می کند و فرم های خاصی را پدید می آورد، پایان می یابد.

طرح معماری اتوکد مدرسه دبستان در Or30.net، معماری مدرسه می تواند تاثیر زیادی بر آموزش داشته باشد. این روزها مدارسی که توسط معماران طراحی می شوند، تنها شامل کلاس های درس نیستند و هدف این است که تاثیر مثبتی بر روی نحوۀ یادگیری کودکان داشته باشند.

محلی که برای طراحی مدرسه به ویژه دبستان و احداث آن در نظر گرفته می شود باید ضمن نزدیک بودن به مسیر وسایل نقلیه عمومی، ازکارخانجات، خطوط راه آهن و شاهراه‌ها، بیمارستان، گورستان، کشتارگاه، دامداری، مرغداری، دباغ خانه، محل انباشتن زباله و کود، مراکز پر سر و صدا و پر رفت و آمد و سایر مراکزی که به نحوی ممکن است ایجاد مزاحمت، دود، بو، گرد و غبار و سر و صدا نماید، دور باشد.

معیار جهت مساحت زمین مورد نیاز به منظور طراحی مدرسه تعداد دانش آموزانی خواهد بود که بایستی در آن مدرسه به تحصیل اشتغال ورزند. بر این اساس حداقل اندازه لازم به ازای هر دانش اموز ۶ تا ۸ متر مربع می باشد که فضای لازم جهت ورزش دانش آموزان نیز می بایست طبق ضوابط موجود، مد نظر قرار گیرد. در هر حال حداقل مساحت لازم زمین، بدون توجه به تعداد دانش آموزان هزار متر مربع پیشنهاد گردیده است.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه دبستان
  • فرمت فایل: اتوکد دو بعدی و رویت سه بعدی به همراه پوستر طرح، RVT،DWG
  • حجم فایل: 17مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 50000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیانپروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه دبستان، دانلود نقشه اتوکدی معماری، دانلود اتوکد معماری، شهرسازی، پروژه طرح معماری، اتوکد، پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه ابتدایی، پروژه اتوکد، بازار نقشه کشی، نقشه اتوکدی، طرح معماری، پروژه دانشجویی، فایل اتوکدی، دانلود فایل اتوکد طرح معماری، نقشه اتوکد ساده، نقشه معماری، پروژه آماده طرح معماری، پروژه اتوکدی، نقشه اتوکد مدرسه، پروژه نمونه اتوکد دبستان، فایل اتوکد دبستان، پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه دبستان، پروژه طرح 2 معماری، اتوکد مدرسه دبستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا