پروژه طرح معماری اتوکدیپلان اتوکد مدرسه

پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه معلولین

کد محصول: CAD49–

با فایل اتوکدی طرح معماری موضوع مدرسه معلولین در ارسی همراه شما هستیم؛ در این مطلب، پلان معماری دو بعدی پروژه اتوکدی مدرسه معلولین با فرمت DWG برای شما تهیه شده است. این فایل قابل استفاده در نرم افزار اتوکد پشتیبانی در نسخه ۲۰۱۰ و بالاتر محیا می باشد. این پروژه مدرسه معلولین شامل سایت پلان، پلان طبقات، 4 نما و برش به صورت فایل اتوکد نیز می باشد.

پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه معلولین، پروژه ای کامل و بی نظیر از مدرسه معلولین را همراه با شیت ارائه می دهیم. توجه به طراحی فضاهای متناسب با کاربری و نیاز معلولین و بیماران ناتوان جسمی و حرکتی همیشه حائز اهمیت می باشد. طراحی ساختمان برای این افراد، نسبت به افراد عادی بسیار متفاوت است. به عنوان مثال حذف پله ها و یا اندازه راه روها و عرض درها از نمونه این تفاوت ها می باشد. مکان های آموزشی از مهمترین فضاهای مورد استفاده برای این افراد است، زیرا آموزش برای همه ی افراد جامعه امری مهم است.

  محتوای فایل

  • سایت پلان
  • پلان طبقات
  • 4 عدد نما
  • 3 عدد مقطع
  • پوستر حرفه ای
  • 12 عدد رندر

پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه معلولین در Or30.net، معماری مدرسه می تواند تاثیر زیادی بر آموزش داشته باشد. این روزها مدارسی که توسط معماران طراحی می شوند، تنها شامل کلاس های درس نیستند و هدف این است که تاثیر مثبتی بر روی نحوۀ یادگیری افراد داشته باشند.

محلی که برای طراحی مدرسه به ویژه دبستان و احداث آن در نظر گرفته می شود باید ضمن نزدیک بودن به مسیر وسایل نقلیه عمومی، ازکارخانجات، خطوط راه آهن و شاهراه‌ها، بیمارستان، گورستان، کشتارگاه، دامداری، مرغداری، دباغ خانه، محل انباشتن زباله و کود، مراکز پر سر و صدا و پر رفت و آمد و سایر مراکزی که به نحوی ممکن است ایجاد مزاحمت، دود، بو، گرد و غبار و سر و صدا نماید، دور باشد.

معیار جهت مساحت زمین مورد نیاز به منظور طراحی مدرسه تعداد دانش آموزانی خواهد بود که بایستی در آن مدرسه به تحصیل اشتغال ورزند. بر این اساس حداقل اندازه لازم به ازای هر دانش اموز ۶ تا ۸ متر مربع می باشد که فضای لازم جهت ورزش دانش آموزان نیز می بایست طبق ضوابط موجود، مد نظر قرار گیرد. در هر حال حداقل مساحت لازم زمین، بدون توجه به تعداد دانش آموزان هزار متر مربع پیشنهاد گردیده است.

 

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه معلولین
  • فرمت فایل: اتوکد دو بعدی به همراه پوستر طرح، DWG
  • حجم فایل: 15مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 50000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیانپروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه معلولین، دانلود نقشه اتوکدی معماری، دانلود اتوکد معماری، شهرسازی، پروژه طرح معماری، اتوکد، پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه ابتدایی، پروژه اتوکد، بازار نقشه کشی، نقشه اتوکدی، طرح معماری، پروژه دانشجویی، فایل اتوکدی، دانلود فایل اتوکد طرح معماری، نقشه اتوکد ساده، نقشه معماری، پروژه آماده طرح معماری، پروژه اتوکدی، نقشه اتوکد مدرسه، پروژه نمونه اتوکد مدرسه، فایل اتوکد فرهنگسرا، پروژه طرح معماری اتوکدی مدرسه معلولین، پروژه طرح 2 معماری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا