پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان راش شیکاگو همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان خارجی

تحلیل و بررسی بیمارستان راش شیکاگو

کد محصول: p373

مرکز پزشکی دانشگاه New Hospital Tower Rush که توسط Perkins+Will طراحی شده است، بخشی از یک پروژه تحول در سراسر دانشگاه است که شامل یک ساختمان ارتوپدی، ساختار پارکینگ و سیستم های بارگیری و تحویل جدید نیز می شود. این بیمارستان 800000 فوت مربعی شامل 386 تخت بیمار همراه با امکانات تشخیصی و درمانی مانند بخش های جراحی، رادیولوژی و اورژانس است. این بیمارستان در مجاورت بزرگراه آیزنهاور (یک شریان اصلی تغذیه کننده منطقه مرکزی شیکاگو ) در شمال، خیابان اشلند در شرق و خیابان هریسون، خیابان داخلی اصلی پردیس راش، در جنوب واقع شده است.

تحلیل و بررسی بیمارستان راش شیکاگو

مفهوم سازمانی شامل یک پایه هفت طبقه مستطیل شکل است که شامل امکانات تشخیصی و درمانی جدید است که در بالای آن یک برج تخت منحنی پنج طبقه قرار دارد. این پایگاه به امکانات درمانی تشخیصی موجود متصل می شود تا یک پلت فرم مداخله ای پیوسته جدید ایجاد کند . بخشی از سطح زمین این پایگاه شامل یک بخش اورژانس است که به عنوان یک مرکز پیشرفته واکنش اضطراری برای شهر شیکاگو طراحی شده است. هندسه برج تخت، دید و نور طبیعی را برای اتاق بیماران به حداکثر می رساند و در عین حال محیطی را برای مراقبت های بهداشتی کارآمد و ایمن ایجاد می کند.

تحلیل و بررسی بیمارستان راش شیکاگو

انبوه و بیان معماری شمال، جنوب و شرق به شرایط مختلف اطراف پاسخ می دهد. ارتفاع شمالی ساده و در مقیاس بزرگ است، شبیه به آزادراه مجاور. ارتفاع شرقی در کنار ساختمان ارتوپدی برای ایجاد و تقویت بلوار ورودی جدید از اشلند کار می کند.

ارتفاع جنوبی، هندسه مستطیلی و منحنی برج پایه و تخت را به هم می‌پیوندد تا ساختمان را برای ارتباط با محیط بلوار ورودی کاهش دهد. تفاوت ارتفاع شمال و جنوب به سازماندهی داخلی پایگاه نیز پاسخ می دهد. ارتفاع شمالی ساده تر، پشت راهروهای ارتباطی کارکنان خانه را بیان می کند. نمای جنوبی لایه‌بندی‌تر و کوچک‌تر شامل عناصر عمومی پایه، مانند سالن‌ها و قسمت‌های انتظار است.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان راش شیکاگو به همراه پلان و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 50
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی بیمارستان راش شیکاگو، پلان بیمارستان راش شیکاگو، دیاگرام بیمارستان راش شیکاگو، سایت پلان بیمارستان راش شیکاگو، برنامه فیزیکی بیمارستان راش شیکاگو، نقشه اتوکدی بیمارستان راش شیکاگو، نمونه موردی بیمارستان خارجی

تحلیل و بررسی بیمارستان راش شیکاگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا