پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان کودکان نموروس همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان کودکان

تحلیل و بررسی بیمارستان کودکان نموروس

کد محصول: p357

بیمارستان کودکان Nemours، واقع در شهرک پزشکی Lake Nona با کاربری مختلط در  اورلاندو ، فلوریدا ، یک استاندارد طراحی جدید را تعیین کرده است. بیمارستان و محوطه جدید به رهبری معمار Stanley Beaman & Sears ، گواهی بر اصطلاح “محیط شفابخش” است – کیفیتی را تداعی می کند که زندگی را تأیید می کند و مطمئناً به والدین اطمینان می دهد و کودکان را خوشحال می کند. راه حل معماری این پروژه از همکاری با بسیاری از سهامداران Nemours، از جمله پزشکان، مدیران، و یک کمیته مشاوره خانواده متشکل از والدین و فرزندان پدید آمد.

تحلیل و بررسی بیمارستان کودکان نموروس

فلسفه بیمارستان کودکان Nemours فلسفه ای است که کودکان را “در سراسر زنجیره” در بر می گیرد: Nemours از نوزادی تا بزرگسالی از کودکان مبتلا به بیماری های مزمن و همچنین تشخیص های پزشکی پیچیده و بیماری های تهدید کننده زندگی مراقبت می کند. پردیس بیمارستان کودکان برای اطمینان و الهام بخشیدن، تعامل و لذت طراحی شده است – و سرمایه گذاری در یک منظره، به ویژه، منعکس کننده درک Nemours از نقش طبیعت در زندگی یک کودک است. در طول فرآیند برنامه ریزی، زمانی که سؤالات اصلی مطرح شد، تیم طراحی از این الهام گرفته شد که چند بار رهبری نمورز به سادگی پرسیدند: “به نفع کودک چیست؟” – قطع بحث و رسیدن به قلب اولویت های خود به عنوان یک سازمان.

تحلیل و بررسی بیمارستان کودکان نموروس

فلسفه مراقبت خانواده محور بیمارستان منجر به راهبردهایی با هدف حمایت از خانواده‌ها از هر طبقه‌ای شد: اتاق‌های بیماران با خوابگاه شبانه برای دو والدین، امکانات خشک‌شویی، و یک میز نگهبان در لابی آسانسور هر طبقه برای کمک به والدین در مسیری که گاهی اوقات ترسناک است. سیستم مراقبت های بهداشتی سالن‌ها و اتاق‌های بازی فراوان مشرف هستند و به فضاهای بیرونی وسیعی که برای استراحت و تفریح ​​طراحی شده‌اند دسترسی دارند. اینها شامل تراس های محوطه سازی شده روی پشت بام، آب نماهای تعاملی، “باغ اکتشاف” و صحنه رویداد اجتماعی در فضای باز برای اجرای زنده است.

تحلیل و بررسی بیمارستان کودکان نموروس

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان کودکان نموروس به همراه پلان و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 36
  • حجم فایل: 3مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی بیمارستان کودکان نموروس، پلان بیمارستان کودکان نموروس، دیاگرام بیمارستان کودکان نموروس، سایت پلان بیمارستان کودکان نموروس، برنامه فیزیکی بیمارستان کودکان نموروس، نقشه اتوکدی بیمارستان کودکان نموروس، نمونه موردی بیمارستان کودکان

تحلیل و بررسی بیمارستان کودکان نموروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا