پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان پارسیان تهران همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان ایرانی

تحلیل و بررسی بیمارستان پارسیان تهران

کد محصول: p375

بیمارستان پارسیان تهران در زمینی به مساحت حدود ۵۰۰۰ متر مربع در ۹ طبقه با زیر بنای ۱۲۵۰۰ متر مربع در منطقه سعادت آباد تهران واقع شده است. مراحل احداث آن در سال ۱۳۸۱ شروع و با تلاش مسئولین محترم در مهرماه ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده است و پس از اعتباربخشی سال ۱۳۹۶ دارای امتیاز ارزشیابی درجه ۱ با ۲۰۲ تخت بستری می باشد. این بیمارستان با دارا بودن تمامی رشته های پزشکی و تخصصی وفوق تخصصی به ارائه خدمت مشغول می باشد.

تحلیل و بررسی بیمارستان پارسیان تهران

بیمارستان پارسیان شامل بخش های بستری عمومی و ویژه می باشد که هر یک از این بخش ها امکاناتی نظیر اتاق های دو تخته، اتاق های یک تخته و سه تخته می باشند. درکلیه اتاق ها، امکانات رفاهی مانند تلویزیون، یخچال، مبلمان، تلفن، اینترنت در نظر گرفته شده است.

از مشخصات بخش بستری بیمارستان فوق تخصصی پارسیان، می توان به حضور پزشکان متخصص و با تجربه، پرسنل مجرب، فعال و دلسوز، آموزش بیمار و همراه (به عنوان مثال برنامه ریزی و یا تزریق انسولین برای بیماران دیابتی)، فضای فیزیکی مناسب و آرام، وجود تخت با فن آوری به روز برای بیمار و سرویس عالی اشاره نمود. به منظور رفاه حال بیماران و همراهان، امکان ملاقات بیمار با هماهنگی مدیر بخش وجود دارد.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان پارسیان تهران به همراه پلان و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل: 2 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی بیمارستان پارسیان تهران، پلان بیمارستان پارسیان تهران، دیاگرام بیمارستان پارسیان تهران، سایت پلان بیمارستان پارسیان تهران، برنامه فیزیکی بیمارستان پارسیان تهران، نقشه اتوکدی بیمارستان پارسیان تهران، نمونه موردی بیمارستان ایرانی

تحلیل و بررسی بیمارستان پارسیان تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا