پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان پاریس همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان خارجی

تحلیل و بررسی بیمارستان پاریس

کد محصول: p363

پروژه شهری که مقیاس آن با همسایگان اطرافش سازگار است. یک پروژه مدرن، با توجه به دوران خود، و همچنین تغییرات پیشرونده در شیوه‌های مراقبت از سالمندان و مسکن. ناهمگونی ساختار یافته دنیای واقعی در پروژه Notre Dame de Bon Secours ما با استفاده از طبقه‌بندی افقی فضایی منعکس شده است. برای کنترل مقیاس کل مؤسسه از طریق توزیع خوانا، متمایز و فشرده از سه ناحیه اصلی آن، خانه سالمندان، FAM و مهد کودک.

تحلیل و بررسی بیمارستان پاریس

AZC در مورد سازمان فضایی زیر برای Notre Dame de Bon Secours تصمیم گرفت: طبقه همکف برای یک محوطه ورودی، فضاهای مشترک، و برای مهد کودک، دو طبقه اول منحصراً برای مسکن، طبقه سوم برای تراس های بزرگ مشترک در نظر گرفته شده است. و همچنین برای فضای فعالیت سازمان یافته، چهارم و پنجم برای واحدهای مسکونی خانه سالمندان.

تحلیل و بررسی بیمارستان پاریس

رابط AZC بین زندگی مسکونی و زندگی در بیرون در دستگاه اجتماعی پروژه در مقیاس انسانی نقش می بندد: جمعی، باغ ها و تراس های باز، مناظر رو به بیرون، سالن هایی با امکانات تفریحی و فعالیت های سازمان یافته، آرایشگاه ها.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان پاریس به همراه پلان و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 27
  • حجم فایل: 2 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی بیمارستان پاریس، پلان بیمارستان پاریس، دیاگرام بیمارستان پاریس، سایت پلان بیمارستان پاریس، برنامه فیزیکی بیمارستان، نقشه اتوکدی بیمارستان، نمونه موردی بیمارستان خارجی

تحلیل و بررسی بیمارستان پاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا