پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی بیمارستان

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان خارجی

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا

کد محصول: p379

از نظر مفهومی، بیمارستان کارلوس اسپانیا بر پایه ای تنظیم شده است که واحدهای مراقبت بهداشتی، بیماران سرپایی، تشخیص و درمان را در خود جای داده است. بیمارستان در سه ماژول یا ساختمان موازی ساخته شده است که نشان دهنده بهترین ساختارهای ماتریس بیمارستان است. انعطاف پذیری، انبساط، وضوح عملکردی و گردش افقی. روی این سازه دو واحد بستری، دو تاج بیضی شکل کشیده شده با انحناهای دلپذیر که از نظر حسی از اشکال مسکونی افسرده‌کننده «بلوک قرص» متمایز است و از بهترین معماری مسکونی اخیر الهام گرفته شده است: حذف راهروها، در نتیجه سر و صدا. ، گردش متحدالمرکز، نور و سکوت در اطراف یک دهلیز مشترک.

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا

این مدل جدید بیمارستان در سه عنصر اساسی پیکربندی شده است: کارایی، نور و سکوت. بهترین ها در مورد معماری بیمارستان و بهترین ها در معماری مسکونی. از نظر مفهومی، بیمارستان جدید بر اساس ساختاری به واحدهای مراقبت بهداشتی، تشخیص و درمان سرپایی تنظیم شده است. ساختار در سه ماژول یا ساختمان موازی که منعکس کننده بهترین ساختارهای اصلی بیمارستان هستند: انعطاف پذیری، گسترش، وضوح عملکرد و گردش افقی.

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا

روی این سازه دو واحد بستری در بیمارستان چیده شده است، دو تاج بیضی شکل با منحنی های ملایم کشیده شده، نمای متفاوتی از اشکال مسکونی حسی افسرده “بلاک نوار” را ارائه می دهد و از بهترین معماری مسکونی اخیر استفاده می کند: حذف راهروها و در نتیجه حذف صدای مزاحم، گردش متحدالمرکز، نور و سکوت در اطراف یک دهلیز مشترک. دو مفهوم کاربردی فضا: پایه و تاج که به هم پیوند خورده اند تا معماری جدیدی را شکل دهند، مدلی که فرصت درمان را به متخصصان و شهروندان را برای درمان در محیطی که نور طبیعی و سکوت ناشی از آن درمان است، ارائه می دهد.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا به همراه پلان و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 56
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پلان بیمارستان کارلوس اسپانیا، دیاگرام بیمارستان کارلوس اسپانیا، سایت پلان بیمارستان کارلوس اسپانیا، تحلیل پلان بیمارستان کارلوس اسپانیا، نقشه اتوکدی بیمارستان کارلوس اسپانیا، پاورپوینت بیمارستان کارلوس اسپانیا

تحلیل و بررسی بیمارستان کارلوس اسپانیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا