پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی خوابگاه

تحلیل و بررسی سه نمونه خوابگاه دانشجویی ایرانی

نمونه موردی خوابگاه دانشجویی

تحلیل و بررسی خوابگاه دانشجویی ایرانی

کد محصول: p381

بهترین و امن ترین مکان زندگی دانشجویی برای آنهایی که در شهرهایی غیر از محل سکونت دائم مشغول به تحصیل هستند ، خوابگاههای دانشجویی است . سیاست اسکان دانشجویان واجد شرایط در چارچوب قوانین و مقررات وزارت علوم تحقیقات و فناوری و نظارت بر سکونت آنها در طول سال تحصیلی با ارائه مطلوبترین خدمات رفاهی از جمله امکان دسترسی به اینترنت ، سالن تلویزیون ، سالن مطالعه ، نماز خانه ، سالن سرو غذا ، فروشگاه و فعالیت های فرهنگی از وظایف اداره امور خوابگاه ها است.

در این پروژه از سایت ارسی به تحلیل و بررسی سه نمونه موردی خوابگاه دانشجویی داخلی  پرداخته شده است. در ادامه می توانید بخشی از این پروژه را مطالعه کنید.

۱- خوابگاه دانشجویی دانشگاه علم و صنعت

مجموعه خوابگاه دانشگاه در قسمت شرقی دانشگاه علم و صنعت واقع است. طراحی بر اساس ظرفیت ۲۴۰۰ نفر دانشجو به پایان رسیده و دارای سه نوع خوابگاه پسران، دختران، متاهلین می باشد.۷۰ درصد ظرفیت خوابگاه ها به پسران و ۱۷ درصد به دختران و ۱۳ درصد به دانشجویان متاهل اختصاص دارد. خوابگاه ها دارای فضاهای عمومی و خصوصی چون واحد های خواب، مطالعه،اتاق های جمعی تلویزیون،سرویس های بهداشتی آبدارخانه و آشپزخانه ها و رخشویخانه ها،اطلاعات،اتاق سرایدار،انبارلوازم و محل موتور خانه فرعی و فضاهای ارتباطی است.

۲-خوابگاه دانشجویی فاطمیه

مجتمع فاطمیه ها بزرگترین مجتمع خوابگاهی خواهران دانشگاه تهران است که در انتهای خیابان کارگر شمالی؛ روبروی خیابان بیستم دست چپ؛ قرار دارد. این مجتمع شامل پنج ساختمان (فاطمیه ۱، فاطمیه ۲، فاطمیه ۳، فاطمیه۴، فاطمیه ۵)، دو مهمانسرا، یک مجموعه فرهنگی هنری، زمین چمن مصنوعی، کتابخانه، آمفی تئاتر، سایت رایانه و . . . است. ساختمانهای فاطمیه ۱، ۲ و ۳ در سال ۱۳۶۶ و ساختمانهای فاطمیه ۴ و ۵ در سال ۱۳۶۸ احداث شده اند. درب ورودی، هر ساختمان را به دو قسمت ضلع غربی و ضلع شرقی تقسیم نموده و در اطراف هر راهرو اتاقهای دانشجویان قرار دارد. لازم به ذکر است این مجتمع به شبکه اینترنت بی سیم (وایرلس) متصل و کلیه اتاقهای دانشجویان مجهز به یک دستگاه یخچال جداگانه است.

۳- خوابگاه دانشجویی کوی تهران

کوی دانشگاه تهران که در انتهای کارگر شمالی (امیرآباد شمالی) جای گرفته‌است، یکی از ۱۳ خوابگاه دانشجویی دانشگاه تهران و بزرگترین مجموعه خوابگاه دانشجویی در خاورمیانه‌است[نیازمند منبع] که در سال ۱۳۲۴ به دانشگاه تهران واگذار شد و پس از آن نیز گسترش یافته‌است.

کوی دانشگاه تهران از خوابگاه پسران و خوابگاه دختران (خوابگاه فاطمیه) تشکیل می‌شود. کوی دانشگاه یک مجموعهٔ خوابگاهی بزرگ است که از تعدادی ساختمان یا بلوک ساختمانی تشکیل شده‌است. برخی از این ساختمان‌ها نوساز و جدیدند و برخی نیز از قدمت زیادی برخوردارند. خوابگاه دختران دارای کتابخانه، مرکز درمانی بهداشتی و مشاوره، زمین ورزش روباز و فروشگاه است. در این خوابگاه حضور و غیاب صورت می‌گیرد و دانشجویان باید در ساعت مشخصی در شب در خوابگاه حضور داشته باشند. ظرفیت اتاق‌ها ۳ نفره‌است ولی معمولاً ۴ الی ۵ نفر در آن سکونت دارند. سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه‌ها اشتراکی استفاده می‌شود. هر ساختمان دارای سالن مطالعه نیز هست.

تحلیل و بررسی خوابگاه دانشجویی ایرانی

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی سه نمونه خوابگاه دانشجویی ایرانی به همراه پلان و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 47
  • حجم فایل: 5 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی خوابگاه دانشجویی ایرانی، نمونه موردی خوابگاه دانشجویی ایرانی، پاورپوینت خوابگاه دانشجویی، دیاگرام خوابگاه دانشجویی

تحلیل و بررسی سه نمونه خوابگاه دانشجویی ایرانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا