پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی دانشگاه

تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی دانشگاه داخلی

تحلیل و بررسی دانشگاه هنر تبریز

کد محصول: p382

دانشكده چندرسانه ای دانشگاه هنر اسلامی تبريز در سه طبقه به مساحت كل ۲۵۵۰ مترمربع در چهار راه طالقانی واقع شده است.

این مجموعه كه به شماره ۱۸۵۰در فهرست آثار ملی كشور ثبت شده است با مساحت كل ۱۰۳۸۲ متر مربع در خیابان مقصودیه قراردارد و هم اكنون مشتمل بر ۴ باب ساختمان با ارزشی قدیمی به نام های بهنام، قدكی و گنجه‌ی زاده  است كه این بناها به صورت كامل مرمت شده ومورد استفاده قرارگرفته و ساختمان چهارم، خانه صدقیانی  که در آینده نزدیك ‌پس از مرمت به این مجموعه الحاق خواهد شد.

ساختمان بهنام یکی از ساختمان‌های تاریخی دانشگاه هنر اسلامی تبریز است که قدمت آن به اواخر دورهٔ زندیه می‌رسد. مساحت این بنا ۱٬۹۰۰ متر مربع است و بخش اداری دانشکدهٔ معماری و شهرسازی را در خود قرار داده‌است. تالار مرکزی ساختمان بهنام به‌دلیل نقاشی‌شده بودن دیوارها و شومینه‌ها از مهم‌ترین آثار معماری دورهٔ زندیه به‌شمار می‌رود.

تحلیل و بررسی دانشگاه هنر تبریز

ساختمان قدکی یکی از ساختمان‌های تحت‌تملک دانشگاه هنر اسلامی تبریز است. قدمت این بنا به اواسط دورهٔ قاجاریه می‌رسد و مساحت آن ۱٬۳۴۰ متر مربع شامل دو طبقهٔ زیرزمین و همکف و دو حیاط اندرونی و بیرونی است. ساختمان قدکی پس از مرمت و بازسازی بخش‌های مختلف دانشکدهٔ معماری و شهرسازی نظیر تعدادی از آتلیه هاو نمایشگاه را در خود گنجانده‌است. طبقهٔ زیرزمین این ساختمان به‌جهت جای‌دادن حوضخانه و حوض سنگی تاریخی در خود، نسبت به سایر طبقه‌ها اهمیت بیش‌تری پیدا کرده‌است و غالباً آثار دانشجویان در این محل به نمایش گذاشته می شود.

تحلیل و بررسی دانشگاه هنر تبریز

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 37
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل و بررسی دانشگاه هنر تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا