پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی مجموعه ورزشی

تحلیل و بررسی مجموعه ورزشی سنگاپور همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی مجموعه ورزشی خارجی

تحلیل و بررسی مجموعه ورزشی سنگاپور

کد محصول: p422

مرکز ورزشی سنگاپور یک پروژه کلیدی در طرح جامع توسعه شهری و امکانات ورزشی دولت سنگاپور است – “Sports Singapore Vision 2030” – که جامعه ای پایدار، سالم و فعال تر را در همه سطوح مشارکت در سراسر کشور ترویج می کند. Sports Hub که برای استفاده طولانی مدت از ابتدا طراحی شده است، استاندارد جدیدی را برای سازگاری و یکپارچگی اجتماعی تعیین خواهد کرد.

از نظر حرکت، محوطه وسیع قابل پیاده‌روی در Sports Hub مستقیماً به شبکه‌های پیاده‌روی محلی و دوچرخه‌سواری و سیستم اتصال پارک در سراسر جزیره سنگاپور متصل می‌شود و اتصال عالی را به ساحل وسیع‌تر مرکز شهر، به باغ‌ها ارائه می‌دهد.کنار خلیج و مناطق مسکونی اطراف.

تحلیل و بررسی مجموعه ورزشی سنگاپور

در اطراف محوطه فضاهای عمومی Sports Hub ، از اسکله و اتصالات MRT گرفته تا « تفرجگاه ورزشی» مرتفع، ترکیبی متنوع و شدید از استفاده‌های ورزشی، اجتماعی و اوقات فراغت آشکار می‌شود که گزینه‌های زیادی هم برای ورزشکاران و هم برای تماشاگران فراهم می‌کند. کل محوطه با یک رویکرد فلسفه و طراحی ثابت در منظره، سایه و پناهگاه و روشنایی متحد شده است، که سطوح راحتی و کیفیت تجربه متناسب با آب و هوای استوایی سنگاپور و انتظارات عمومی را فراهم می کند. در قلب Sports Hub، استادیوم ملی جدید قرار دارد، یک مکان ورزشی پیشرفته با ظرفیت 55000 صندلی، با هوا خنک برای راحتی و با سقف متحرک و صندلی جمع شونده برای پشتیبانی از گسترده ترین طیف رویدادهای ورزشی و تفریحی در طول سال طراحی شده است.

گنبد استادیوم به عنوان یک سایبان محافظ یکپارچه در نظر گرفته شده است که تمام بخش‌های طرح اصلی Sports Hub را از طریق یک «گردشگاه ورزشی» عمومی به هم متصل می‌کند. با دهانه ای بیش از 310 متر، استادیوم ملی بزرگترین سازه گنبدی آزاد در جهان خواهد بود.

تحلیل و بررسی مجموعه ورزشی سنگاپور

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی مجموعه ورزشی سنگاپور همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 73
  • حجم فایل: 8 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی نمونه مجموعه ورزشی سنگاپور همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل و بررسی مجموعه ورزشی سنگاپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا