پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی فرهنگسرا

تحلیل و بررسی مرکز فرهنگی هنری MACC همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی فرهنگسرا خارجی

تحلیل و بررسی مرکز فرهنگی هنری MACC

کد محصول: p395

طرح بر پایی یک مکان فرهنگی برای هنرمندان لاتین و مردم عامه در اوایل دهه ی ۱۹۶۰ در شهر آستین (شهری در ایالت تگزاس) ارائه شد.جشن کلنگ زنی پروژه درنوامبر۲۰۰۵ زده شد وپروژه درژانویه ی ۲۰۰۶ شروع شد. سرانجام یک رویای سی ساله در۱۵سپتامبر۲۰۰۷ به همراه بازگشایی بزرگ یک مرکز فرهنگی مکزیکی – آمریکایی تبدیل به آجروملات شد.این تیم طراحی بعد از گرفتن پروژه برای طراحی با مردم شهر در مورد احتیاج آنها برای توسعه ی پلان اصلی مصاحبه کردند،همچنین جلسات با سران جامعه ترتیب دادند تا احتیاجات آنها را در یابند به این دلیل که طبق گفته ی خود هیچ تفکر واضحی از این که پروژه چه چیزی باید باشد نداشتند.

 تحلیل مجموعه فرهنگی ماساچوست

این مرکز توسط معمار مکزیکی تئودورگنزانس دلئون، دارنده ی جوایز زیادی شامل مدال طلای۲۰۰۸ از اتحادیه ی بین المللی معماران، طراحی شده است واین تنها ساختمان او در ایالت متحده است. آنچه که تئودورگنزانس دراین پروژه درپی آن بود، هنری است که شامل پیامد های انتزاعی، ارتباطات تناسبی نور و سایه، اهمیت (مادیت) بتن و خلق یک اثرماندگار معماری است. تهیه ی پیش نویس طرح به صورت آزادانه و مدل های مطالعاتی با جزئیات زیاد روش های طراحی بود که تئودور گنزانس دلئون برای گسترش طراحی شماتیک مورد استفاده قرار داد. این پروژه در دو طبقه سازماندهی شده است.

 تحلیل مجموعه فرهنگی ماساچوست

تکمیل فاز۱ “ام.آ.سی.سی” به دلیل داشتن قسمت های فرهنگی شهر آستین وفضاهای سرگرمی به خلاقیت،محافظت، ارائه و ترقی میراث و هنرهای فرهنگی مکزیکی- آمریکایی اختصاص داده شد. این مکان به عنوان منبعی برای جامعه ی محلی و بازدیدکنندگانی ازمیان اعضای جامعه و محصلان،به پرورش فهم و ارتقاء فرهنگ اسپانیایی همانند خصوصیات فرهنگ جاه طلبانه ی بومیان آمریکا متمرکز است. برنامه ها و برنامه های تحصیلی شامل هنرهای بصری،تئاتر، رقص، ادبیات، موسیقی چند رسانه ای و هنرهای آشپزی است.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی مرکز فرهنگی هنری MACC همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 45
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی مرکز فرهنگی هنری MACC همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل و بررسی مرکز فرهنگی هنری MACC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا