پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی هتل

تحلیل و بررسی هتل هایت ریجنسی هلند همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی هتل خارجی

تحلیل و بررسی هتل هایت ریجنسی هلند

کد محصول: p413

هتل 5 ستاره Hyatt Regency که در محل یک بیمارستان سابق کودکان در Sarphatistraat در  آمستردام واقع شده است، اولین هتل در نوع خود در هلند خواهد بود. ساختمان بیمارستان تاریخی به عنوان بخشی از یک هتل 211 اتاق جدید تغییر شکل داده است. علاوه بر این، این ساختمان دارای تمام امکانات رفاهی است که می توان از یک هتل بین المللی 5 ستاره انتظار داشت، با مرکز کنفرانس، بارها، رستوران با تراس، و امکانات اسپا و تناسب اندام در دسترس.

چالش اصلی در طراحی هتل جدید ریجنسی توسعه زبانی معماری بود که لایه‌های تاریخ را در این بافت پیچیده رعایت کند. این امر از نظر معماری از طریق حفاظت از سه نمای تاریخی به دست آمده است، که هر کدام را به شیوه منحصر به فرد خود تغییر می دهند تا در ساختار جدید ساختمان قرار بگیرند.

تحلیل و بررسی هتل هایت ریجنسی هلند

افزوده جدید نشان دهنده گذار از اندازه های کوچک مقیاس است که می توانید در ساختمان های اطراف پیدا کنید به مقیاس بزرگتر از طریق حجم ساختمان، طراحی نما و استفاده از مصالح . مورد دوم به ساختمان های سربازخانه های بزرگ در امتداد Sarphatistraat اشاره دارد.

طراحی ساختمان به دلیل طراحی پایدار ، گواهینامه BREEAM Excellent را دریافت کرده است. این ساختمان 20 درصد انرژی کمتری نسبت به یک ساختمان معمولی مصرف خواهد کرد و میزان انتشار CO2 را تا 20 درصد کاهش می دهد. تمام ویژگی های پایدار در نظر گرفته شده، هتل Hyatt Regency پایدارترین هتل در هلند است.

تحلیل و بررسی هتل هایت ریجنسی هلند

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی هتل هایت ریجنسی هلند همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل: 2 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی هتل هایت ریجنسی هلند همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل و بررسی هتل هایت ریجنسی هلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا