پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی کتابخانه

پاورپوینت تحلیل و بررسی کتابخانه مرکزی اصفهان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی کتابخانه داخلی

تحلیل و بررسی کتابخانه مرکزی اصفهان

کد محصول: p402

در سال‌های آغازین هزاره سوم میلادی، جهان در آستانه یك تحول و خیزش عظیم و فراگیر علمی، فرهنگی و ارتباطی قرار گرفته است. از خصیصه‌­­های ذاتی و ویژگی‌های برجسته این دوران، تعامل و تبادل پیوسته و سریع فرهنگی و علمی ملل جهان با یكدیگر از طریق فناوری‌های نوین و پیشرفته است. در این عصر، توسعه یافتگی ملت‌ها را با معیارهای مشخصی مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌­­دهند. که عبارتند از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های علمی، فرهنگی و تحقیقاتی.

كتابخانه مركزی و مركز اطلاع رسانی شهرداری اصفهان، با زیربنایی بالغ بر۰۰۰/۱۲متر مربع در خیابان باغ گلدسته روبروی باغ و کاخ هشت بهشت واقع شده است. مركز با طی فراز و نشیب‌­­های فراوان در ۲۹ بهمن ماه سال ۱۳۸۱ افتتاح گردید و عملاً شروع به كار كرد. این ساختمان در پنج طبقه بعنوان اولین مركز چند رسانه‌­­ای شهر تاریخی اصفهان احداث گردیده است. اصول معماری آن متناسب با شرایط اقلیمی این شهر بوده و از شفافیت فضای خارجی در داخل و تركیب معماری اصیل اصفهان و معماری روز جهان برخوردار است. نمای خارجی آن مكعب شكل با پوسته‌­­ای آجری می باشدكه در نوع خود بی‌­­نظیر است. این کتابخانه در مقایسه با همه کتابخانه‌­­های عمومی وزارت ارشاد و سازمان فرهنگی هنری شهرداری سراسر ایران و به عنوان بزرگترین کتابخانه عمومی در حال فعالیت است.

ساختمان کتابخانه مرکزی اصفهان در نزدیکی مجموعه تاریخی میدان نقش جهان (خیابان باغ گلدسته) و در مقابل باغ هشت بهشت بنا شده است. در این محدوده عناصر شاخص معماری عصر صفوی دیده می‌­­شود که شامل کاخ و باغ هشت بهشت، کاخ چهلستون، باغهای صفوی و … می‌­­باشند. احداث این ساختمان پنج طبقه در سال ۱۳۷۷شروع و در نهایت در بهمن ماه سال ۱۳۸۱ به بهره‌­­برداری رسید.‌­­

تحلیل و بررسی کتابخانه مرکزی اصفهان

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی کتابخانه مرکزی اصفهان همراه با پلانها و تصاویر  
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 47
  • حجم فایل: 4 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پاورپوینت تحلیل و بررسی کتابخانه مرکزی اصفهان همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل و بررسی کتابخانه مرکزی اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا