پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی دانشگاه

تحلیل و بررسی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی قزوین

نمونه موردی دانشکده معماری داخلی

تحلیل و بررسی دانشکده معماری قزوین

کد محصول: p431

دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) یکی از چهار دانشکده فعال در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) است که با مجوز قطعی شورای گسترش آموزش عالی در تاریخ 6/ 2/ 82 تاسیس و شروع به کار نمود. در راستای اهداف عالیه دانشگاه که تاسیس رشته های تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا و ایجاد دانشکده های تخصصی است؛ با راه اندازی رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته مهندسی معماری در نیمسال اول سال تحصیلی 83- 82 و ترکیب آن با رشته های کارشناسی معماری و شهرسازی موجود زمینه لازم برای برپایی دانشکده معماری و شهرسازی را فراهم گردید که سبب ارتقاء وجهه دانشگاه شده که به لحاظ نام و سطح، جایگاه شایسته ای را می طلبد.

تحلیل و بررسی دانشکده معماری قزوین

این دانشکده دارای فضای آموزشی مناسب شامل 4 کارگاه طراحی معماری و یک کارگاه عکاسی، می باشد. ضمناً دانشجویان این دانشکده از سایت رایانه ای تخصصی معماری و سایر امکانات کمک آموزشی بهرمند هستند. تعداد دانشجویان این دانشکده 635 نفر و اعضای هیأت علمی آن 19 نفر است.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی قزوین
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 30
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی قزوین، تحلیل و بررسی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی قزوین ، تحلیل و بررسی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی قزوین، تحلیل و بررسی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی قزوین،

تحلیل و بررسی دانشکده معماری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا