پاورپوینت نمونه موردینمونه موردی دانشگاه

تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس

نمونه موردی دانشگاه خارجی

تحلیل و بررسی دانشگاه هنر لس آنجلس

کد محصول: p430

“دانشکده هنرهای بصری و نمایشی ” در لس آنجلس آمریکا، مجموعه ای با گنجایش 1800 دانشجو، متشکل از چهار دانشکده هنری برای رشته های رقص، موسیقی، هنرهای نمایشی و هنرهای بصری می باشد.

علاوه بر چهار ساختمان مستقل که به محل برگزاری کلاس های هر یک از چهار گرایش اصلی اختصاص یافته اند، سه ساختمان دیگر نیز فضاهایی نظیر کافه تریا، کتابخانه و آمفی تئاتری به گنجایش هزار نفر را در خود جای داده اند.

شکل سایت مجموعه مستطیل بوده و زمین آن دارای توپوگرافی نسبتا زیادی است، به نحوی که علاوه بر اختلاف سطوح در داخل سایت، ورودی این مجموعه نیز به کمک ردیفی از پله هایی عریض تعریف و از سطح خیابان جدا می شود.

تحلیل و بررسی دانشگاه هنر لس آنجلس

چنانچه در مقاطع مشاهده می شود به طور کلی سایت در دو تراز اصلی طراحی شده است که ساختمان کافه تریا در مفصل میان این دو تراز قرار گرفته و از بام آن به عنوان حیاطی برای تراز بالاتر استفاده می شود. مکعب های مایل و تندیس گونه، کف حیاط و سقف تریا را شکافته و نور را به داخل تریا منتقل می کنند.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 34
  • حجم فایل: 3 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس، تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس، تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس، تحلیل و بررسی دانشگاه هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس

تحلیل و بررسی دانشگاه هنر لس آنجلس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا