نمونه موردی مجتمع تجاریپاورپوینت نمونه موردی

تحلیل و بررسی مرکز تجاری لافایت آلمان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی مجتمع تجاری خارجی

تحلیل و بررسی مرکز تجاری لافایت آلمان

کد محصول: p426

ژان نوول (Jean Nouvel)، معمار مشهور فرانسوی، در سال 1945 در جنوب غربی فرانسه متولد شد و در سال 1976 دفتر معماری خود را تاسیس نمود. وی تاکنون جوایز زیادی را از آن خود کرده که از مهم ترین آنها می توان به جوایز پریتزکر در سال 2008 و بنیاد آقاخان در سال 2005 اشاره نمود.

توانایی بارز ژان نوول در خلق فضاهایی شفاف و سیال می باشد. همچنین نوآوری وی در به کار بردن تکنیک های ساخت و استفاده از مصالح متنوع است. بنا به نظر بسیاری از صاحب نظران، سبک شخصی نوول، وی را از دیگر معماران متمایز می سازد. مجتمع تجاری لافایت (Galeries Lafayette) از مهم ترین آثار وی در دهه نود میلادی است که ساخت آن پنج سال به طول انجامید و پس از افتتاح شهرت بسیاری را برای وی به ارمغان آورد. این بنا در یکی از قدیمی ترین خیابان های شهر برلین کشور آلمان قرار دارد که در بمباران جنگ جهانی به شدت آسیب دید و پس از جنگ بسیاری از بناهای با اهمیت در آن بازسازی و یا احداث شداند. مجتمع لافایت که در تقاطع دو شریان اصلی قرار گرفته به دلیل تفاوت آشکار آن با سایر بناهای موجود در بافت منطقه، به مثابه نشانه ای شهری، شناخته شده و از آنجا که تنها یک بلوک شهری با سایت دیوار برلین فاصله دارد سالانه پذیرای گردشگران بسیاری می باشد.

تحلیل و بررسی مرکز تجاری لافایت آلمان

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی مرکز تجاری لافایت آلمان همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 40
  • حجم فایل: 5 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

تحلیل و بررسی مرکز تجاری لافایت آلمان همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی مرکز تجاری لافایت آلمان همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی مرکز تجاری لافایت آلمان همراه با پلانها و تصاویر، تحلیل و بررسی مرکز تجاری لافایت آلمان همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل و بررسی مرکز تجاری لافایت آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا