رساله کارشناسی ارشد معماری

مطالعات طراحی هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :G37

چکیده:

توجه به اصول«معماری محرمیت واشراف»درمعماری ایران ، حائز اهمیت می‌باشد »توجه به ساخت فضاهای متناسب با اقلیم هر منطقه ،خصوصیت بارز معماری ایرانی از گذشته تا حال بوده است. لذا در این پایان نامه به تعاریف وکلیات معماری مبتنی بر مسائل زنان پرداخته شده است، سپس به ویژگی‌های دوره های تحصیلی رسیده ودرادامه ،مکان یابی کالبدی فضاهای آموزشی و سازماندهی فضایی در فضاهای آموزشی موردتجزیه و تحلیل قرار گرفته است و سرانجام برخی استانداردها در زمینه فضاهای آموزش و علی الخصوص هنرستان دخترانه مورد بحث قرار گرفته است. یافته های این پژوهش نشان داد که با تکیه برمعماری ایرانی اسلامی ،میتوان مرکزی برای آموزش دختران طراحی نمودکه جنبه‌های مختلف آموزشی وفرهنگی براساس مسائل جنسیتی را با شناساندن فعالیتها و نوآوری‌های روز به همراه داشته باشد.همچنین هنرستان دخترانه مبتنی برمسائل زنان را برای آموزش دختران با فرهنگهای مختلف وآداب ورسوم مختلف به گونه‌ای طراحی نمود که راحتی و آسایش فردی برای آنها تامین گردد.در این راستا به تحقیق برای یافتن راهکاری جهت بهبود وضعیت محیطی فضاهای آموزشی و سازماندهی فضایی پرداخته شد و نتیجه بر آن شد که طبیعت تنها عامل موثر برای رسیدن به این مهم میباشد. لذا با رویکردی تحت عنوان”معماری سبز” پژوهش از سرگرفته شد.

کلمات کلیدی:دانلود هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز،دانلود پایان نامه هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: مطالعات طراحی هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:107
  • حجم فایل:50 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


 رساله طراحی هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز , پروپوزال هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز،طراحی هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز,مطالعات هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز, برنامه فیزیکی هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز,دانلود هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز،دانلود هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز،رساله هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز، رساله هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز، طراحی هنرستان دخترانه با رویکرد معماری سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا