رساله کارشناسی ارشد معماری

رساله بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :G78

چکیده:

هدف کلی این تحقیق طراحی بیمارستانی می‌باشد که در آن به مسائل روانی درمان نیز توجه شده باشد به‌گونه‌ای که با در نظر گرفتن موارد محیطی چون رنگ، نور و صوت و … در طراحی فضا در کنار عوامل عملکردی لازمه هر بیمارستان بهبود بیماران سریع‌تر ‌گردد و تحقیق حاضر با ارائه رهنمودها و روش‌هایی در زمینه طراحی فضاهای درمانی (بیمارستان‌ها) با رعایت اصول علمی در طراحی فضاهای داخلی و تأثیر محیط در درمان بیماران جهت نیل به اهداف بیان شده می‌پردازد، تغییرات جدید در سبک معماری و طراحی داخلی بیمارستان‌ها می‌تواند در بهبود وضعیت سلامت بیماران نقش مهمی ایفا کند، از جمله مواردی که جهت نیل به این منظور مورد بررسی قرار می‌گیرد تأثیر نور، رنگ و صوت در محیط‌های درمانی می‌باشد، اهمیت این موارد زمانی روشن‌تر خواهد گردید که تفاوت در میزان بهبود بیماران در یک سطح از بیماری ولی در شرایط متفاوت محیطی مورد بررسی قرار گیرد. عواملی که شاید کمتر کسی به اهمیت آن توجه کند. روش به کارگیری در تحقیق حاضر تحلیلی – کاربردی می‌باشد که به صورت توصیفی – تحلیلی انجام می‌گیرد، در تحقیق حاضر به این نتیجه می‌رسیم که اگر توجه به زیبایی و مسائل روانشناختی در طراحی معماری را در کنار عوامل کارایی، ایستایی و اقتصاد یکی از واجبات فرآیند خلق آثار معماری بدانیم، جایگاه این مهم به خصوص در طراحی فضاهای بهداشتی و درمانی مرتبه‌ای مهم‌تر را می‌طلبد. ایجاد فضاهای شاداب و آرامش‌بخش برای مخاطبان فضاهای درمانی که به طور موقت دچار آسیب‌های جسمی یا روحی شده‌اند و حتی برای پرسنل زحمتکش جامعه پزشکی که همواره با افراد بیمار وآزرده مواجه هستند امری انکار ناپذیر می‌باشد. هر بیمارستان مجموعه‌ای است بسیار پیچیده و متنوع از نیازها، تضادها، تجهیزات و امکانات، بنابراین باید به دقیق‌ترین و کارآمدترین نحو طراحی شوند تا حاصل کار مقبول گردد. در نتیجه می توان با ایجاد مولفه ها و ارزش های موجود در حوزه ی روانشناسی محیط و بهره بری از آنها این پیچیدگی ها را سهل و آسان نمود. محیطی منطبق،سازگار وآرمانی برای استفاده کنندگان به کمک علم جدید روان شناسی محیط و چه بسا این علم در فرایند درمان نیز موثر خواهد بود.

کلمات کلیدی: رساله بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش،دانلود پایان نامه بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش

3box ——————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:36 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


رساله بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش،نقشه های بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی، طراحی بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی, مطالعات بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی, برنامه فیزیکی بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش, دانلود بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش، دانلود بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش، رساله بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش، پروپوزال بیمارستان عمومی با رویکرد شفابخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا