دانلود پایان نامه معماریدانلود رساله معماری

رساله خانه کودک با رویکرد ارتقا رشد و خلاقیت

رساله خانه کودک با رویکرد ارتقا رشد و خلاقیت+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :G50

چکیده:

از گذشته تا به امروز، بدون شک تاثیر محیط کالبدی و عناصر ساختاری ان در زمینه های گوناگون ، بر کسی پوشیده نیست. انسانها باید همواره ورای کارکرد گرایی ساده ،برای بسط و گسترش معماری به جنبه های متعدد آن توجه نمایند . فضاهای آموزشی زمانی قادر خواهند بود مفهوم تربیت و و رشد نسلهای آینده را تحقق ببخشند که زمینه ای مثمر ثمر و دارای فضایی مناسب برای رشد و پرورش نبوغ و خلاقیت و محیطی محرک برای آزاد کردن اندیشه باشند. همواره حساسیت و تاثیر پذیری کودکان، در طراحی فضاهای مرتبط به آن ها بیشتر می باشدو بدون شناخت نیازهای روانی کودکان این امر به منصه ظهور نمی رسد .

در ادامه با سایت ارسی همراه باشید تا پایان نامه خانه کودک با رویکرد ارتقا رشد و خلاقیت تقدیم شما عزیزان گردد.

دانلود رساله معماری

از آنجایی که غالب فضاهای آموزشی کودکان در ایران، فاقد طراحی مناسب برای پرورش قوه خلاقانه انان می باشند و قادر به پاسخگو یی به نیازهای روانی و جسمانی کودکان نیستند. بنابراین در راستای رفع این کمبود، می توان بعد از شناخت روانشناسانه کودکان و عوامل موثر در پرورش خلاقیت آنان، به اصول ونگرشی نوین در طراحی فضاهای مختص کودکان با بهره گیری از قابلیت های محیط کالبدی اثر گذار بر ذهن ورفتار کودکان دست یافت که در طراحی مجموعه های آموزشی در راستای پرورش خلاقیت، همچون خانه کودک مورد استفاده قرار می گیرد.

رساله خانه کودک با رویکرد ارتقا رشد و خلاقیت

 رساله پیش رو مشتمل بر 5 فصل است که در مرحله نخست، بر اساس مطالعات کتابخانه ای وتحلیل محتوایی پیرامون مبانی نظری پژوهش مورد نظر می باشدکه با توجه به یافته های نوین در زمینه های روانشناسی محیط ،روانشناسی کودک وطراحی معماری صورت می پذیرد.بنابر این پس از بیان کلیات تحقیق در فصل اول، در فصل دوم در ابتدا به بیان مبانی نظری پژوهش از جمله ویژگیهای روانشناسی و رشد کودک، ساختار ادراکی کودک ،خلاقیت و شناخت عوامل موثردر پرورش آن و ویژگی طراحی فضاهای آموزشی در راستای پرورش خلاقیت کودک از دید گاه صاحبنظران پرداخته می شود.در گام بعدی به تحلیل و انالیز نمونه های موردی پرداخته می شود وپایان بخش این فصل جدول راهکار های پیشنهادی نگارنده در تحقق محیط ساخته شده موثر بر افزایش خلاقیت کودکان با توجه به منابع اطلاعاتی می باشد.

فصل سوم در بر گیرنده استاندارد ها وضوابط طراحی فضا های مختص کودکان است. در فصل چهارم به بیان روش تحقیق ونتایج حاصل از مطالعات میدانی خواهیم پرداخت که در جهت تبیین موضوع 5 نمونه از مراکز کودک(مهدکودک ، کانون فکری پرورش کودکان ،فرهنگسرای کودک و…) درسطح شهرانتخاب خواهد شد ونتایج بدست امده از تحلیل مطالعات انجام شده در این مراکز مورد بررسی قرار می گیرد و به تفضیل بیان می گردد وفصل اخر نیز مشتمل بر مکان یابی و شناخت بستر طرح و تدوین برنامه ریزی فیزیکی طرح خواهد بود.

3box ———————————————————————————————————————————————————————————————————— مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله خانه کودک با رویکرد ارتقا رشد و خلاقیت+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:175
  • حجم فایل:26 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

    ۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

رساله معماری خانه کودک با رویکرد ارتقا رشد و خلاقیت+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،رساله خانه کودک با رویکرد ارتقا رشد و خلاقیت+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،رساله خانه کودک با رویکرد ارتقا رشد و خلاقیت+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا