رساله کارشناسی معماری

مطالعات طراحی سالن اجلاس سران+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :G41

چکیده:

زمینه همواره به عنوان عنصر اصلی در علوم شهری مطرح بوده است که علت بسیاری از رفتار ها، اتفاقات و تعاملات مربوط به زمینه می باشد. اصول و ارزش های هر شهری دارای نشانه هایی است که هویت آن شهر را تبیین می کند. در شهر های عصر حاضر که خاستگاه تمدن و فرهنگ و مبین رویکرد های انسان محور در فرآیند های توسعه شهر هستند، کمبود هایی مشاهده می شود.گرایش های فرهنگی-اجتماعی در نظریات طراحی محیط با تاکید بر متغیر های انسانی در فضای شهر به ما امکان انتقال اطلاعات را می دهد.در این پژوهش با بررسی تطبیقی فضاهای اصیل  در ایران و اروپا ما را در رسیدن به یک مدل جامع بسیار کمک کرد. در این پژوهش جمع آوری اطلاعات در مورد بحث فلسفی و تاریخی به صورت کتابخانه ای بوده اما در مورد ادراک محیطی به صورت میدانی بوده است.

کلمات کلیدی:دانلود سالن اجلاس سران، دانلود سالن اجلاس سران 3box ———————————————————————————————————————————————————————————————————— مشخصات محصول:

  • نام محصول: مطالعات طراحی سالن اجلاس سران+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:210
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


 رساله طراحی سالن اجلاس سران, پروپوزال سالن اجلاس سران، طراحی سالن اجلاس سران, مطالعات سالن اجلاس سران, برنامه فیزیکی سالن اجلاس سران, دانلودسالن اجلاس سران، دانلود سالن اجلاس سران، رساله سالن اجلاس سران، رساله مرکزسالن اجلاس سران، طراحی سالن اجلاس سران، طراحی محیط، علوم شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا