رساله کارشناسی معماری

مطالعات مجموعه ورزشی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :G48

چکیده:

کمبود فضاى ورزشى و همچنین حل مشکلات موجود در زیر ساختهاى ورزش کشور از مسائلى است که در این پایان نامه مورد توجه بوده و سعى در حل اَنها شده است. در این پایان نامه سعى شده که جواب مشکلات مطرح شده را در فضایى بنام دهکده ورزشى داده شود. تا با طراحى و ساخت دهکده ورزشى هم مشکل کمبود فضاى و رزشى و هم تا حدودی تعدادی از مشکلات زیر بنایى ساختارى موجود در ورزش کشور حل شده باشد. در این پژوهش سعی شده تا ضمن طراحی یک دهکده ورزشی استاندارد و متناسب با محیط، با استفاده از شیوه های طراحی و امکانات موجود به معرفی فرهنگ بومی منطقه پرداخته شود. برای این منظور ابتدا با استفاده از روش کتابخانه ای اطلاعاتی در مورد ویژگی های معماری بومی استان تهران جمع آوری شد. سپس آثار تاریخی استان مورد بررسی قرار گرفت و نماد ها و نشانه هایی از این آثار برداشت گردید. حاصل تجزیه و تحلیل این دو مرحله در طراحی دهکده به کار گرفته شد.به طورکلی می توان چنین بیان داشت که این مجموعه نه تنها برای انجام بازیها طرح شده است بلکه به عنوان یک مرکز تفریحی ورزشی بوده که می تواند درسایر مواقع مورد استفاده مردم قراربگیرد .

کلمات کلیدی:دانلود مجموعه ورزشی،دانلود رساله مجموعه ورزشی 3box ———————————————————————————————————————————————————————————————————— مشخصات محصول:

  • نام محصول: مطالعات مجموعه ورزشی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:225
  • حجم فایل:18 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


 رساله مجموعه ورزشی, پروپوزال مجموعه ورزشی، طراحی مجموعه ورزشی, مطالعات نمجموعه ورزشی, برنامه فیزیکی مجموعه ورزشی, دانلود مجموعه ورزشی، دانلود مجموعه ورزشی، رساله مجموعه ورزشی، رساله مجموعه ورزشی، طراحی مجموعه ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا