خلاصه کتب معماری

خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران

کد محصول: b12

با خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران در ارسی همراه شما هستم؛ نويسنده ارجمند كتاب كه خود دانشمندی برجسته و از افتخارات ايران زمين است در قالب پژوهشی ارزنده و دفتری مستوفا كار تأليف كتاب مورد نظر را به شايستگی به انجام رسانيده است.

آنچه نويسنده دانشمند اين كتاب به آن پرداخته سرگذشت فن و مهندسی در ايران و سير تكامل آن در طول هزاران سال است. وی كوشيده است تا با شرح اختراعات و اكتشافات و نوآوری های مهندسان ايرانی، نقش ارزنده تمدن ايران و ايرانيان را  در پيشرفت دانش بشری در جهان به اثبات رسانده و بهره مندی ديگر ملل جهان از توانمندی های مهندسان ايرانی را بيان دارد.

مهندس از نظر لغوی به معنی اندازه گیرنده و عالم علم هندسه و اشکال است. همچنین به معانی اندازه گیر درکاریز و بنا و زمین و جز ان و سنگ تراشی و نجاری و معماری و متخصص در ایجاد طرح ها و کارهای ساختمانی و معماری، راهسازی، کشاورزی و یا ساختمان انواع ماشین نیز امده است.

با این توضیح، تاریخ مهندسی بشر از همان آغاز حیات وی بر روی زمین است که برای به دست آوردن غذا، لباس و دفاع از خود نیاز به ابزارهای ساده ای داشت. کشف مواد اولیه و نحوه کارایی آنها زیربنای ساخت و سازهای پیشرفته تر شد. اولین ابزارهایی که انسان برای رفع نیازهای اولیه اش ساخت در دراز مدت تغییر و تحولاتی شگرف پیدا کرد اما همچنان انسان برای رفع نیازهای اولیه خود دست به اختراعات و اکتشافات می زند و ابزارهای پیشرفته تر می سازد که گاه جنبه تجملی و زیبا افرینی دارد.

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران
  • نام نویسنده: مهدی فرشاد
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 33
  • حجم فایل: 2مگابایت

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، پروژه پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت، پروژه معماری، پاورپوینت خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، دانلود خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، پاورپوینت خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، پاورپوینت نمونه موردی، معماری، کتاب های معماری، کتب معماری، کتاب تاریخ مهندسی در ایران، خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا