خلاصه کتب معماری

خلاصه کتاب آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم

کد محصول: b23

طراحی همساز با اقلیم یکی از موضوعات بحث برانگیزی است که همواره در میان معماران مطرح است. خلق فضاهای گوناگون در حالی کارایی دارد که بتواند با اقلیم و شرایط جغرافیایی محیط سازگار باشد و آسایش کاربر را فراهم سازد. در این راستا کتاب « آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم» به قلم دکتر محمود رازجویان نگاشته شده تا با بررسی جامع و دقیق، عمیقاً به این موضوع بپردازد. تلاش کتاب بر آن است تا با آگاهی بخشیدن به دانشجویان، فارغ التحصیلان و معماران جوان حاضر در این عرصه، فرایند طراحی را به سمت ایجاد ساختمان های سازگار با محیط سوق دهد.

محتوای کتاب در قالب سه بخش تدوین شده است. در بخش اول کلیاتی مانند احساس سردی، گرمی، راحتی و شاخص های سنجش راحتی آمده است. ارائه مطالب در این بخش با نمودارها و جداولی همراه شده که در فهم بهتر موضوع نقش بسزایی دارند. به کمک این نمودارها می توان وضعیت گرمایی یک مکان را ارزیابی کرد و عوامل جوی نامساعد و راه های مقابله با آنها را تشخیص داد. در فصل دوم موضوعاتی که پیش از این طرح شده دنبال می شود تا تکمیل گردد. بدین ترتیب نحوه استفاده از یک الگوی ارزیابی وضعیت اقلیمی، عمیق تر واکاوی می شود. همچنین در این فصل از کتاب روش ترسیم تقویم نیاز اقلیمی عنوان می شود.

 

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: خلاصه کتاب آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم
  • نام نویسنده: دکتر محمود رازجویان
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: 90
  • حجم فایل: 5مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 50000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

خلاصه کتاب آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم، دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، پروژه پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت، پروژه معماری، پاورپوینت خلاصه کتاب آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم، آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم، دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب، پاورپوینت خلاصه کتاب آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم، خلاصه کتاب آسایش در پناه معماری همساز با اقلیم

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا